Vše dobré, co jste znali z Cetelemu, najdete ještě lepší v Hello bank!
Třeba půjčky s úrokem 4,7 %! To jen tak někdo nemá.
Jsme Banka, která myslí na lidi
Chytrá, jednoduchá a hlavně lidská. Taková je Hello bank! Chceme být maximálně online a tak si u nás můžete skoro všechno zařídit z pohodlí svého domova. Své peníze máte s námi pod kontrolou. Kdykoli a kdekoli. Poznejte nás.
Hello účet
  • Za základní služby nic neplatíte
  • Úrok 0,6 % ročně do 100 000 Kč
  • 3 výběry měsíčně zdarma
  • Vše o Hello účtu
Hello půjčka
Konsolidace
  • Úrok již od 4,7 %
  • Peníze pošleme rovnou vám
  • Sloučíme i kontokorenty a karty
  • Vše o Konsolidaci
 
VYBERTE SVÝM DĚTEM SPORT, KTERÝ JE BAVÍ
Stačí se zastavit na festivalu sportu pro děti Wannado. Vaše děti si zde můžou vyzkoušet nepřeberné množství sportů a vybrat si ten, který je baví, a ve kterém by rády pokračovaly. Přijďte také!
 
Všechny produkty v kapse díky mobilní aplikaci
MOBILNÍ BANKOVNICTVÍ
MÁTE POŘÁD V KAPSE
Jste neustále v pohybu? Hello bank! jede s vámi. Sledujte každodenní výdaje, odesílejte platby a  čerpejte výhody kdykoli si vzpomenete. S mobilní aplikací Hello bank! je to hračka.
 
 
UTRÁCEJTE CHYTŘE S HELLO KREDITKOU
Toužíte po novém telefonu, a nechcete čekat do další výplaty? Kromě karty k běžnému účtu můžete mít i bezkontaktní kreditní kartu MasterCard, která vám splní přání hned. Navíc vás za každý nákup odmění.
plaťte bez starostí s kreditní kartou
Proč se VYPLATÍ MÍT svůj hello účet?

Dostane vás už jen tím, že si ho otevřete kompletně online. Díky online bankovnictví a mobilní aplikaci máte neustále přehled o svých financích, ať jste kdekoli. A tím to nekončí. Na běžném účtu máte úrok 0,6 % ročně pro zůstatek do 100 000 Kč, který rozhodně běžný není. A když k tomu přidáte všechny základní operace zdarma? Pak už je opravdu těžké hledat někde jinde.

 
CETELEM JE HELLO BANK!
Po více jak 20 letech na českém trhu jsme se rozhodli pro změnu. Od spotřebitelských úvěrů jsme se posunuli k digitálnímu bankovnictví. Díky tomu, že jsme součástí jedné z největších evropských bankovních skupin – BNP PARIBAS, Vám můžeme nabídnout víc. Více produktů, jistoty, služeb a inovací.
naše Cesta k Hello bank!