Dostupná, jednoduchá, transparentní. Taková je Hello bank!. Své peníze máte pod kontrolou. Kdykoli a kdekoli. Poznejte nás.
Myslíme na vás, vaše pohodlí a spokojenost. Proto u nás nikdy nenarazíte na dlouhé fronty ani dlouhé a nesrozumitelné smluvní podmínky. Své finance s námi máte pod kontrolou. Kdykoli, kdekoli a jednoduše. Mějte své peníze konečně v bance, která myslí na lidi.
 
Banka, která je dostupná
S námi máte o svých financích přehled. Kdykoli a kdekoli. Naši pobočku a svůj účet totiž snadno navštívíte skrze mobil, tablet nebo počítač.
 
Banka, která je přívětivá
Naše služby navrhujeme podle vás a vašich potřeb, protože chceme, aby se vám s Hello bank! dobře žilo. I proto u nás za vedení účtu nic neplatíte.
 
Banka, která je otevřená
Účet si u nás zřídíte bez poplatků a bez zbytečných podmínek a skrytých “ale”. Co vám slíbíme, to dodržíme, a kdykoli se nás můžete na cokoli zeptat.
100% mobilní a online
Přepážky jsme vyměnili za moderní technologie. Díky jednoduchému a intuitivnímu mobilnímu bankovnictví můžete snadno hlídat a spravovat všechny své výdaje, nebo si nastavit spoření. Stačí pár kliků.
 
Aplikace Hello bank! pak umožňuje strčit celou banku do kapsy. Doslova. Stačí si ji nainstalovat. Mrknout na zůstatek, poslat peníze nebo zablokovat kartu už pak bude otázkou jen pár vteřin.
Naše produkty - méně starostí, více radosti
Hello účet
Založíte do 5 minut a on-line. Jeho vedení je zdarma a bez podmínek.
Hello půjčka
S úrokem od 4,7 % a bez dalších poplatků dělá vaše sny dostupnější.
Hello kreditka
Vás každý měsíc odmění až 500 Kč. A bezúročné období je až 55 dní.