Konsolidace od Hello bank!
Sloučíme vaše půjčky do jedné. Lepší a s nižší splátkou. Budete splácet méně a třeba i kratší dobu. Tohle je konečně konsolidace, která má smysl.
Jedna smlouva, jeden podpis a z několika půjček je v tu ránu jediná. Nová, lepší a především s nižší splátkou. Konsolidace od Hello bank! je tu, když máte pocit, že vám půjčky přerůstají přes hlavu. A s úrokem už od 3,89 % ročně patří k nejvýhodnějším na trhu.
Spočítejte si to!
 
Bez zbytečných starostí
Půjčky vám nejen sloučíme, ale případně vám půjčíme i nějaké peníze navíc. S námi to bude brnkačka.
 
S nízkým úrokem
Díky úroku od 3,89 % budete splácet méně a třeba i kratší dobu. Za vedení úvěru a sjednání neplatíte nic.
 
Snadno a online
Stačí pár kliknutí a je to! Konsolidaci u nás snadno a rychle sjednáte on-line. Naší pobočkou je váš počítač.
Hello bank! dostala v Indexu odpovědného úvěrování nejvyšší rating za zodpovědný přístup a 2. místo za cenu úvěru, což nás velmi těší. Podívejte se, jak jsme dopadli i v dalších hodnocených parametrech. O pár dalších důvodů navíc, proč si půjčit zrovna u nás!
 
 
PŮJČÍME VÁM NA COKOLI
Na auto, na televizi, na nábytek… Půjčíme vám, na cokoli. A tolik, kolik potřebujete.  Od 20 tisíc do 1 milionu korun. S úrokem už od 5,7 %. Hello půjčku navíc snadno sjednáte online a peníze máte na účtu třeba i do 24 hodin od podpisu. Zkrátka uděláme vše pro to,  aby byl váš život jednodušší.

Reprezentativní příklad:
Úvěr ve výši 240 000 Kč: trvání úvěru 77 měsíců, měsíční splátka 3 936 Kč, roční pevná úroková sazba 7,50 %, RPSN 7,76, celková částka splatná klientem 303 072 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč. Parametry jsou informativní a mohou se měnit dle aktuálního posouzení klienta bankou. Neposkytujeme „radu“ ve smyslu § 85 zákona o spotřebitelském úvěru ani úvěry v cizí měně. Spotřebitel je povinen sdělit bance nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti, jinak úvěr banka neposkytne. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.
Spotřebitel je povinen sdělit poskytovateli úvěru nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti. Pokud tuto povinnost spotřebitel nesplní a poskytovatel proto nebude schopen posoudit jeho úvěruschopnost, spotřebitelský úvěr neposkytne.
Doba splácení Hello půjčky se pohybuje od 6 do 120 měsíců. Maximální RPSN je 16,35 %.