Hotovo budete mít za 3… 2… 1… Teď! Založit si Hello účet zabere jen pár minut a celé to zvládnete on-line, včetně podpisu smlouvy. Tak změňte konečně banku!
Založit si u nás běžný účet je hračka. Stačí vám dva doklady a pár minut času. Nemusíte nikam chodit ani čekat, až na vás přijde řada. Vše společně zvládneme - v klidu, v čase, který se vám hodí, a z pohodlí vašeho domova.
3 kroky k Hello běžnému účtu
1
Pár základních informací, prosím!
Prvním krokem k Hello účtu je vyplnění jednoduchého formuláře. Jméno, příjmení, e‑mail… Nic složitého, co byste nezvládli za pár minut.
2
Přiložte kopii dokladů
Ofocenou občanku a další doklad totožnosti vložíte do našeho bankovnictví. Na stejné místo přijde i výpis ze současného účtu. Z něj na nový Hello účet pošlete 1 Kč.
3
A teď podpis
Teď už zbývá jenom vše stvrdit podpisem. Smlouvu vám doručíme klasickou poštou, nebo elektronicky. Vy přidáte svůj podpis (klasický nebo elektronický) a účet je na světě.
Máme řešení i pro klasiky
 
 
Se založením běžného účtu vám rádi pomůžeme i po telefonu, případně se s vámi rádi potkáme na některé z našich poboček. Účet tady společně zvládneme založit na místě a za pár minut.
Hello účet - Bankovní účet bez poplatků
Žádné poplatky za vedení, výhodný úrok 0,6 % ročně a 3 výběry z jakéhokoli bankomatu každý měsíc zdarma. To je Hello běžný účet v kostce. Navíc vám k němu přibalíme designovou Hello kartu, přístup do jednoduchého a přehledného bankovnictví a mobilní aplikaci, díky které máte o svých financích přehled kdykoli a kdekoli.