Dělá svět jednodušším!
Půjčíme vám, na cokoli chcete, a tolik, kolik potřebujete. Od 20 tisíc do 1 milionu korun. A navíc s úrokem už od 5,9 %. Celou ji můžete sjednat on-line, a když všechno běží hladce, peníze máte na účtu do 24 hodin od podpisu. Zkrátka uděláme vše pro to, aby byl váš život jednodušší.
Spočítejte si to!
 
Úrok už od 5,9 %
Tenhle úrok vám budou všichni závidět. A aby také ne. Je to totiž jeden z nejvýhodnějších úroků na trhu.
 
Bez zbytečných poplatků
Za sjednání a vedení nic neplatíte. Proč byste také měli. Navíc vám rádi pomůžeme i s konsolidací vašich dalších půjček.
 
Kompletně online
Ani se nemusíte zvedat z křesla. Hello půjčku snadno a rychle vyřídíte on-line. A pro klasiky máme i možnost sjednání po telefonu a na pobočce.
Hello bank! dostala v Indexu odpovědného úvěrování nejvyšší rating za zodpovědný přístup a 2. místo za cenu úvěru, což nás velmi těší. Podívejte se, jak jsme dopadli i v dalších hodnocených parametrech. O pár dalších důvodů navíc, proč si půjčit zrovna u nás!
 
Spojte všechny svoje půjčky
Už půjčku máte? Mrkněte na možnost konsolidace půjček. Všechny staré půjčky vám sloučíme do jedné - s nižší splátkou. A navíc vám k ní přidáme i peníze navíc, pokud budete chtít.
Reprezentativní příklad: Spotřebitelský úvěr ve výši 220 000 Kč: délka splácení (doba trvání úvěru) 80 měsíců, měsíční splátka úvěru 3 524 Kč, roční úroková sazba 7,70 %, RPSN 7,97, celková částka splatná klientem 281 920 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč. Uvedené parametry úvěru mají informativní charakter a mohou se měnit dle aktuálního posouzení klienta bankou. Neposkytujeme „radu“ ve smyslu § 85 zákona o spotřebitelském úvěru. Neposkytujeme ani úvěry v cizí měně. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru. Spotřebitel je povinen sdělit poskytovateli úvěru nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti. Pokud tuto povinnost spotřebitel nesplní a poskytovatel proto nebude schopen posoudit jeho úvěruschopnost, spotřebitelský úvěr neposkytne.

Doba splácení Hello půjčky se pohybuje od 6 do 120 měsíců. Maximální RPSN je 11,45 %.