Dělá svět jednodušším!
Půjčit si u nás není žádná věda - půjčíme vám tolik, kolik potřebujete. Úvěry od 20 000 Kč až do 1 milionu nabízíme s úrokem od 5,69 % ročně. A všechno ostatní máte gratis - bez poplatků!

 

Spočítejte si to!
 
Výhodné půjčky
Půjčit si můžete třeba 120 000 Kč za 1.735 Kč měsíčně.
 
Bez zbytečných poplatků
Za sjednání a vedení nic neplatíte. Proč byste také měli. Navíc vám rádi pomůžeme i s konsolidací vašich dalších půjček.
 
Kompletně online
Ani se nemusíte zvedat z křesla. Hello půjčku snadno a rychle vyřídíte online . A pro klasiky máme i možnost sjednání po telefonu a na pobočce.
Hello bank! dostala v Indexu odpovědného úvěrování nejvyšší rating za zodpovědný přístup a 2. místo za cenu úvěru, což nás velmi těší. Podívejte se, jak jsme dopadli i v dalších hodnocených parametrech. O pár dalších důvodů navíc, proč si půjčit zrovna u nás!
 
Spojte všechny svoje půjčky
Už půjčku máte? Mrkněte na možnost konsolidace půjček. Všechny staré půjčky vám sloučíme do jedné - s nižší splátkou. A navíc vám k ní přidáme i peníze navíc, pokud budete chtít.

Reprezentativní příklad:
Úvěr ve výši 240 000 Kč: trvání úvěru 77 měsíců, měsíční splátka 3 936 Kč, roční pevná úroková sazba 7,50 %, RPSN 7,76, celková částka splatná klientem 303 072 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč. Parametry jsou informativní a mohou se měnit dle aktuálního posouzení klienta bankou. Neposkytujeme „radu“ ve smyslu § 85 zákona o spotřebitelském úvěru ani úvěry v cizí měně. Spotřebitel je povinen sdělit bance nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti, jinak úvěr banka neposkytne. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.
Spotřebitel je povinen sdělit poskytovateli úvěru nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti. Pokud tuto povinnost spotřebitel nesplní a poskytovatel proto nebude schopen posoudit jeho úvěruschopnost, spotřebitelský úvěr neposkytne.
Doba splácení Hello půjčky se pohybuje od 6 do 120 měsíců. Maximální RPSN je 16,35 %.