Spojte své půjčky do jedné u banky, která myslí na lidi.
Dejte sbohem nevýhodným úvěrům. Konsolidaci u Hello bank! společně vyřešíme on-line a stejně jednoduše jako běžnou půjčku. Vyplňte nám jednoduchý formulář, my se vám ozveme nazpět a společně domluvíme detaily.
Hello bank! dostala v Indexu odpovědného úvěrování nejvyšší rating za zodpovědný přístup a 2. místo za cenu úvěru, což nás velmi těší. Podívejte se, jak jsme dopadli i v dalších hodnocených parametrech. O pár dalších důvodů navíc, proč si půjčit zrovna u nás!
 
Nejen sloučíme, ale i půjčíme
Když si u nás sloučíte půjčky, budete splácet méně a možná i kratší dobu. Kromě toho vám můžeme půjčit i peníze navíc. Ty vám přijdou na účet. Když všechno půjde hladce, tak i do 24 hodin od podpisu smlouvy.
Reprezentativní příklad: Spotřebitelský úvěr ve výši 220 000 Kč: délka splácení (doba trvání úvěru) 80 měsíců, měsíční splátka úvěru 3 524 Kč, roční úroková sazba 7,70 %, RPSN 7,97, celková částka splatná klientem 281 920 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč. Uvedené parametry úvěru mají informativní charakter a mohou se měnit dle aktuálního posouzení klienta bankou. Neposkytujeme „radu“ ve smyslu § 85 zákona o spotřebitelském úvěru. Neposkytujeme ani úvěry v cizí měně. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru. Spotřebitel je povinen sdělit poskytovateli úvěru nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti. Pokud tuto povinnost spotřebitel nesplní a poskytovatel proto nebude schopen posoudit jeho úvěruschopnost, spotřebitelský úvěr neposkytne.
 
Doba splácení Hello půjčky se pohybuje od 6 do 120 měsíců. Maximální RPSN je 11,45 %.