Konsolidace od Hello
Spojte své půjčky do jedné u banky, která myslí na lidi.
Dejte sbohem nevýhodným úvěrům. Konsolidaci u Hello bank! společně vyřešíme online a stejně jednoduše jako běžnou půjčku. Vyplňte nám jednoduchý formulář, my se vám ozveme nazpět a společně domluvíme detaily.
3 kroky k Hello konsolidaci!
1
Vyplňte žádost
Spočítejte si, jak moc vám konsolidace od Hello bank! může ušetřit. Nechte nám na sebe kontakt a vyplňte pár základních informací. To je pro začátek vše.
2
… my se vám ozveme
Vše důležité společně probereme po telefonu, nebo osobně na pobočce. Potřebovat budete jen 2 doklady, potvrzení příjmu a výpis z účtu.
3
Už jen podpis!
Až se domluvíme na tom, kolik budete měsíčně splácet a jak dlouho, podepíšete smlouvu. Buď přímo na pobočce, nebo vám ji pošleme e‑mailem.
Hello bank! dostala v Indexu odpovědného úvěrování nejvyšší rating za zodpovědný přístup a 2. místo za cenu úvěru, což nás velmi těší. Podívejte se, jak jsme dopadli i v dalších hodnocených parametrech. O pár dalších důvodů navíc, proč si půjčit zrovna u nás!
 
Nejen sloučíme, ale i půjčíme
Když si u nás sloučíte půjčky, budete splácet méně a možná i kratší dobu. Kromě toho vám můžeme půjčit i peníze navíc. Ty vám přijdou na účet. Když všechno půjde hladce, tak i do 24 hodin od podpisu smlouvy.

Reprezentativní příklad:
Úvěr ve výši 260 000 Kč: trvání úvěru 79 měsíců, měsíční splátka 4 231 Kč, roční pevná úroková sazba 7,90 %, RPSN 8,19, celková částka splatná klientem 334 249 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč. Parametry jsou informativní a mohou se měnit dle aktuálního posouzení klienta bankou. Neposkytujeme „radu“ ve smyslu § 85 zákona o spotřebitelském úvěru ani úvěry v cizí měně. Spotřebitel je povinen sdělit bance nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti, jinak úvěr banka neposkytne. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.
Spotřebitel je povinen sdělit poskytovateli úvěru nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti. Pokud tuto povinnost spotřebitel nesplní a poskytovatel proto nebude schopen posoudit jeho úvěruschopnost, spotřebitelský úvěr neposkytne.
Doba splácení Hello půjčky se pohybuje od 6 do 120 měsíců. Maximální RPSN je 16,35 %.