Konečně účet bez poplatků a zbytečných podmínek!
Mějte své peníze v bance, která konečně myslí na lidi. Hello běžný účet je bez poplatků za vedení, s úrokem 0,6 % ročně a s 3 výběry z jakéhokoli bankomatu každý měsíc zdarma. K tomu vám přibalíme jednoduché internetové a mobilní bankovnictví - ať máte o svých financích přehled kdykoli a kdekoli.
 
Účet bez poplatků
Založení a vedení účtu máte zdarma. Neplatíte za běžné transakce a zdarma máte i 3 výběry z bankomatu každý měsíc. Když říkáme bez poplatků, myslíme bez poplatků ;).
 
Úrok 0,6 % pro každého
Nechte své peníze vydělávat. Prostě jen tím, že je budete mít na Hello účtu! Úrok 0,6 % ročně platí pro zůstatek do 100 000 Kč. Máte-li v prasátku naspořeno víc, je tu Spořicí účet.
 
Hello karta zdarma
Kromě toho, že krásně vypadá, můžete s ní 3krát do měsíce vybrat hotovost v jakémkoli bankomatu zdarma. A dostanete k ní i praktické platební nálepky. Třeba na mobil nebo na klíče.
Buďte v obraze
Kdykoli a kdekoli
Díky mobilní aplikaci Hello bank! a přehlednému internetovému bankovnictví můžete kdykoli a kdekoli mrknout na zůstatek, poslat peníze nebo zablokovat kartu. Několika kliky, takže rychle a pohodlně.
 
Pořiďte si Hello účet
on-line a za 5 minut
Nemusíte nikam jezdit, všechno zvládnete z tepla domova. Hello běžný účet totiž snadno a rychle založíte on-line. Rychlíkům na to stačí 5 minut. A jak rychle to zvládnete vy?