Dělá svět jednodušším!
Půjčit si u nás není žádná věda - půjčíme vám tolik, kolik potřebujete.
Úvěry od 20 000 Kč až do 1 milionu nabízíme s úrokem od 3,89 % ročně.
A všechno ostatní máte gratis - bez poplatků!
3 kroky k Hello půjčce
1
Spočítejte si to
Doplňte do kalkulačky, kolik chcete půjčit a jak dlouho chcete splácet. S úrokem už od 3,89 % ročně a bez poplatků za vedení.
2
Připravte si 2 doklady
Pro vyřízení půjčky vám stačí jen občanka a jeden další doklad. Ofocené (stačí mobilem) je vložíte přímo do formuláře žádosti.
3
Vyplňte jednoduchý formulář
Zabere to jen pár minut. Kromě dokladů je třeba ještě potvrzení o příjmu a výpis z účtu. Pak už si jen nastavíte parametry, podepíšete a je hotovo!
Hello bank! dostala v Indexu odpovědného úvěrování nejvyšší rating za zodpovědný přístup a 2. místo za cenu úvěru, což nás velmi těší. Podívejte se, jak jsme dopadli i v dalších hodnocených parametrech. O pár dalších důvodů navíc, proč si půjčit zrovna u nás!
Proč si vybrat Hello půjčku?
 
 
Protože je férová, bez čekání, bez zbytečného papírování a  s jedním z nejvýhodnějších úroků na trhu - už od 3,89 %

Příklad splácení:
Úvěr ve výši 240 000 Kč: trvání úvěru 77 měsíců, měsíční splátka 3 936 Kč, roční pevná úroková sazba 7,50 %, RPSN 7,76, celková částka splatná klientem 303 072 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč. Parametry jsou informativní a mohou se měnit dle aktuálního posouzení klienta bankou. Neposkytujeme „radu“ ve smyslu § 85 zákona o spotřebitelském úvěru ani úvěry v cizí měně. Spotřebitel je povinen sdělit bance nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti, jinak úvěr banka neposkytne. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.
Spotřebitel je povinen sdělit poskytovateli úvěru nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti. Pokud tuto povinnost spotřebitel nesplní a poskytovatel proto nebude schopen posoudit jeho úvěruschopnost, spotřebitelský úvěr neposkytne.
Doba splácení Hello půjčky se pohybuje od 6 do 120 měsíců. Maximální RPSN je 16,35 %.