Nákupy na splátky

Hotovost už k nakupování potřebovat nebudete – u více než 1 800 obchodů a e-shopů můžete nakoupit na splátky. Na vaše nákupy vám půjčíme až 300 000 Kč.
Nemusíte nic řešit předem, stačí si jen vybrat prodejnu nebo e-shop a v něm nakoupit „na splátky".  Hello nákupy do 300 000 Kč vám schválíme i na počkání, takže si zboží můžete ihned odnést domů. Všechny podrobnosti o splácení vám potom pošleme poštou a e-mailem.
Komu díky vám pomáháme
Moc dobře si uvědomujeme, že ne všichni mají v životě štěstí a že planeta na které žijeme, je ta jediná, na které žít můžeme. Mezi 6 dobročinných organizací tak rozdělíme částku, kterou během října a listopadu vybereme za každou schválenou půjčku, nákup na splátky, otevřený účet a za každého soutěžícího v soutěži s Hello kreditkou. Dvojí radost je prostě dvojí radost! Jdete do toho s námi?
Rekola
Nadace Jedličkova ústavu
Projekt Šance
 
VYBÍRÁTE Z VÍCE NEŽ 400 OBCHODNÍCH PARTNERŮ
Naše Hello nákupy najdete například u velkých partnerů jako jsou Ikea, Alza, Expert, Planeo nebo Euronics, ale i u mnoha menších prodejců.
 
VŠECHNO VYŘEŠÍTE
PŘÍMO V OBCHODĚ
Stačí si s sebou vzít doklad totožnosti, o zbytek se postará prodejce a vy odcházíte se zbožím domů.
 
JDE TO I BEZ PAPÍRŮ
Hello nákupy si můžete zařídit velmi snadno, aniž byste museli kamkoli chodit. Díky elektronickému podpisu budou vaše nákupy zase o něco snadnější.
CO VŠECHNO SE DÁ KOUPIT NA SPLÁTKY?
Skoro všechno! Máme více než 1800 obchodních míst  – ať už kamenných prodejen nebo internetových obchodů. Cokoli v jejich sortimentu najdete, můžete zaplatit pomocí Hello nákupů.
 
CHCETE PATŘIT MEZI NAŠE PARTNERY?
Chcete se stát našim partnerem a prodávat ve svém obchodě zboží na splátky?
Budeme moc rádi – podívejte se, jak postupovat.