Hello EKO půjčka

DEŠŤOVKA

(V rámci programu Nová zelená úsporám)

 
Modrá pro vaše řešení na další využití dešťové vody.
 
Financování s garantovaným úrokem 6,5 %.
 
Až 50 % z ceny projektu zpět díky státní dotaci, kterou vám pomůžeme získat.

Chcete zdarma poradit?

Zavoláme vám do 10 minut.
Každý pracovní den od 8 do 17 hod.

 
+420
 

Státní dotační program Nová zelená úsporám se zaměřuje také na efektivní hospodaření s dešťovou vodou. Využít ho mohou majitelé i stavitelé rodinných, rekreačních nebo bytových domů, kteří chtějí přispět k udržitelnějšímu zacházení s vodou. A to například zadržováním dešťové vody pro zalévání zahrady nebo splachování. Všechny podrobnosti najdete na narodniprogramzp.cznovazelenausporam.cz

DO JAKÉHO PROJEKTU SE CHCETE PUSTIT?
Možností je celá řada a projekty lze i kombinovat. Vše vám proto vysvětlíme po telefonu podle toho, co vás právě teď zajímá. Stačí zanechat číslo a my se vám ozveme!
Zalévání zahrady Splachování Odpadní voda
NEBUDETE NA TO SAMI
Když se rozhodnete vylepšit své bydlení, naši bankéři vás zdarma provedou celým procesem – od prvních konzultací projektu až po žádost o dotaci.

jak získat dotaci krok za krokem  

Díky financování od Hello bank! získáte potřebnou sumu pro rozjezd projektu. Po jeho realizaci se vám ale část peněz díky státní podpoře vrátí. A ty už utratíte podle svého gusta. Podání žádosti přitom není složité a oproti původnímu programu Zelená úsporám došlo ke zjednodušení procesu i administrativní náročnosti (např. méně příloh a bez notářského ověření). Nicméně bez služeb odborníka se v technické části žádosti i tak neobejdete (např. odborný posudek), ale také jeho služby vám pokryje dotace. Formální část pak už vyplníte sami prostřednictvím elektronického formuláře. A tímhle vším vás navíc provedeme my, takže se v tom zaručeně neztratíte. 
 

Podání žádosti

To je první nutný krok, ale nebojte. S vyplněním vám poradíme.
 

Akceptace žádosti

Tu ovlivnit nedokážeme. Záleží na složitosti projektu, ale pohybuje se zpravidla v řádu dvou týdnů.
 

Doložení realizace

Nemusíte spěchat. Na samotnou realizaci pak máte až dva a půl roku.
 

Vyplacení žádosti

Jde to rychle a většinou proběhne dříve než za 3 týdny.
 

Zajímá vás program Zelená úsporám?

Cílem programu Nová zelená úsporám je snižování energetické náročnosti budov - ať jde o výstavbu nových domů, nákup rodinných domů a bytů, anebo renovaci stávajících staveb. Program podporuje i využití energetických zdrojů šetrných k přírodě. A ani tady nechybí Hello EKO půjčka a její výhody.

VÍCE O PROGRAMU NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM – DEŠŤOVKA