Hello! Chcete mít banku podle svých představ? Tak nečekejte a dejte se s námi do řeči na našem on-line diskuzním fóru Hello spolu. Registrace vám zabere jen chvilku
VSTOUPIT DO HELLO SPOLU
Náš závazek zlepšovat se nebereme na lehkou váhu. V komunitě Hello Spolu vám chceme nabídnout databázi informací, ale zdaleka ne jen to. Stojíme i o vaše nápady, rady, stížnosti i výtky, abychom na nich mohli začít co nejdřív pracovat.
Poradíme, vymyslíme, popovídáme
Naši novou banku chceme rozvíjet a vylepšovat tak, aby se vám líbila ještě víc. Na Hello spolu se budeme potkávat a diskutovat o čem chcete – o bance, ale i o tom, co vás baví nebo štve. A když si s něčím nebudete vědět rady, na Hello spolu vám poradíme.
 
Jak to u nás v komunitě vypadá?
Lidé se tu potkávají, baví a pomáhají si. Můžete se na cokoliv zeptat našich sympatických moderátorek Lenky a Terky.

Najdete tu tři základní diskuzní fóra:

 
HELLO – TVOŘTE S NÁMI BANKU
Jak už název napovídá, je to to pravé místo, kde spolu budeme diskutovat a tvořit nové produkty a služby. A budeme rádi i za vaše návrhy a podněty, jak vylepšit ty stávající!
 
HELLO ŽIVOTNÍ STYL
Je prostorem, kde s vámi chceme sdílet nejen příběhy ze života firmy, ale i zajímavosti o všech akcích, které pro vás pořádáme. Zároveň se těšte na novinky ze světa financí a digitálních technologií.
 
HELLO PODPORA
Tady se nás ptáte na naše produkty a služby a kromě nás vám tu radí i celá komunita Hello spolu. Za úspěšné odpovědi (a nejen za ně) můžete navíc pro radost sbírat odznaky :)
 
S naší Klárou pro vás také připravujeme na komunitě Blog, tak mrkněte, každý týden se můžete těšit na nové články.
Nelíbí se vám něco nebo si chcete jen tak popovídat? Bezva, vytvoříte téma na komunitě a hned se o tom můžeme bavit.
Přidejte se k nám, těšíme se!