Hello!
Jsme v tom pořád spolu

Nový rok, nové začátky! A ptak je diskuzní fórum Hello spolu od 31. 12. 2021 minulostí. Spolu jsme v tom ale pořád! Možností, jak se s námi spojit, případně diskutovat s dalšími zákazníky Hello bank! máte mnoho. Stačí si vybrat, která z nich je vám nejpříjemnější.

Buďme spolu na sociálních sítích

Máme profil na FacebookuInstagramu. A na obou sítích vás chceme nejen bavit, vzdělávat a inspirovat, ale i odpovídat na vaše otázky. K dispozici jsme každý všední den od 9. do 17. hodiny. Tak nám napište!

Mrkněte na novinky z Hello bank!

Když zvyšujeme úroky u spořicích účtů, představujeme nový produkt (jako byla Hello EKO půjčka) nebo vám chceme dát vědět třeba o aktivitách našich zaměstnanců, není lepší místo než naše Novinky. Mrkněte, co nového se děje v Hello bank!

Nechte si poradit v online poradně
Nejrychlejší cesta k informacím. Jednoduše se proklikáte intuitivním rozcestníkem. Podle toho, jestli si nevíte rady s naší půjčkou, kreditkou, nebo třeba s mobilní aplikací či sjednáním nového produktu. A my vám poradíme. Vždyť jsme v tom spolu!

Zabruste do slovníku bankovních pojmů

Od akontace až po vysvětlení způsobů splácení. Posbírali jsme pro vás ty nejčastější výrazy, se kterými se můžete v bance setkat, a přeložili je z bankovštiny do běžné řeči. Tak ať slouží!

Zavolejte nám

Pokud pořád před všemi online kanály dáváte přednost hřejivému lidskému hlasu, tak nám zavolejte! Naše infolinka je dostupná každý všední den od 8. do 20. hodiny. Na čísle 257 080 080. Jste náš klient? Pak si připravte rodné číslo a číslo úvěru, případně kreditky. Všechno pak půjde (ještě) rychleji.