Jsme v tom spolu
Hello! Chcete mít banku podle svých představ? Tak nečekejte a dejte se s námi do řeči na našem on-line diskuzním fóru Hello spolu. Registrace vám zabere jen chvilku
Náš závazek zlepšovat se nebereme na lehkou váhu. V komunitě Hello spolu vám chceme nabídnout databázi informací, ale zdaleka ne jen to. Stojíme i o vaše nápady, rady, stížnosti i výtky, abychom na nich mohli začít co nejdřív pracovat.
Poradíme, vymyslíme, popovídáme
Naši novou banku chceme rozvíjet a vylepšovat tak, aby se vám líbila ještě víc. Na Hello spolu se budeme potkávat a diskutovat o čem chcete – o bance, ale i o tom, co vás baví nebo štve. A když si s něčím nebudete vědět rady, na Hello spolu vám poradíme.
 
Jak to u nás v komunitě vypadá?
Lidé se tu potkávají, baví a pomáhají si. Můžete se na cokoliv zeptat našich sympatických moderátorek Lenky a Terky.

Najdete tu tři základní diskuzní fóra:

 
HELLO – TVOŘTE S NÁMI BANKU
Jak už název napovídá, je to to pravé místo, kde spolu budeme diskutovat a tvořit nové produkty a služby. A budeme rádi i za vaše návrhy a podněty, jak vylepšit ty stávající!
 
HELLO ŽIVOTNÍ STYL
Je prostorem, kde s vámi chceme sdílet nejen příběhy ze života firmy, ale i zajímavosti o všech akcích, které pro vás pořádáme. Zároveň se těšte na novinky ze světa financí a digitálních technologií.
 
HELLO PODPORA
Tady se nás ptáte na naše produkty a služby a kromě nás vám tu radí i celá komunita Hello spolu. Za úspěšné odpovědi (a nejen za ně) můžete navíc pro radost sbírat odznaky :)
 
Připravujeme pro vás na komunitě i Blog, tak mrkněte a můžete se těšit na nové články.
Nelíbí se vám něco nebo si chcete jen tak popovídat? Vytvoříte téma na komunitě a hned se o tom můžeme bavit.
Přidejte se k nám, těšíme se!