Hello Konsolidace

Proč převést své půjčky do Hello bank!

Stává se vám, že se už občas ztrácíte v podmínkách jednotlivých sjednaných úvěrů, v době jejich splatnosti a výši splátek? Využitím konsolidace u Hello bank! sloučíte všechny své půjčky do jedné. A kromě většího přehledu získáte i lepší podmínky.

Díky konsolidaci vám odpadnou poplatky, které jste za jednotlivé půjčky platili. Takže je jisté, že za svou jedinou sloučenou půjčku u Hello bank! zaplatíte méně, a nejspíš vám dáme i lepší úrok. Ten začíná na 5,99 % ročně. Nastavíte si také jednotnou výši splátky přesně podle sebe a případně si zkrátíte i dobu splácení.

Netrapte se s nevýhodnými úvěry. V Hello bank! vám s nimi rádi pomůžeme. Vyřízení konsolidace je přitom jednoduché – stačí vám dva doklady totožnosti, výpis z běžného účtu a potvrzení o příjmech.

A pokud chcete udělat vše z pohodlí domova, i to zvládneme. Konsolidaci vyřídíte jednoduše online.

Poradí si konsolidace s nebankovními půjčkami nebo s hypotékou? A čím se liší od refinancování?

V Hello bank! umíme zkonsolidovat jakékoli vaše půjčky až do výše 1 000 000 Kč. Jednoduše si k nám můžete převést své úvěry včetně kontokorentů a kreditních karet. Ty potom sloučíme do jedné půjčky – ať už jde o úvěry z ostatních bank nebo nebankovních institucí v České republice.

Novou výši svých splátek i dobu splácení můžete jednoduše a hlavně nezávazně zjistit v naší kalkulačce konsolidace půjček. A dokážeme vám půjčit ještě další peníze navíc.

Podobně jako většina ostatních bank ani my v Hello bank! nekonsolidujeme hypotéky. A nespecializujeme se ani na jejich refinancování. Refinancování půjček se vztahuje nejčastěji právě na hypoteční úvěry, ale můžete se s ním setkat i u jiných typů půjček. Na rozdíl od konsolidace se refinancování týká pouze jedné půjčky – tu s žádnou další neslučujete, ale vezmete si ji znovu u jiné finanční instituce za výhodnějších podmínek a svůj starý dluh pak umoříte.