NÁPLŇ PRÁCE:

  • Navrhuje a podílí se na implementaci bezpečnostní procesů, opatření a požadavků v rámci IT prostředí
  • Komunikuje s IT správci ohledně nastavení systémů a aplikací s cílem zajištění shody s bezpečnostními požadavky
  • Provádí identifikaci, vyhodnocování, řešení a evidenci bezpečnostních rizik a incidentů
  • Definuje a vyhodnocuje bezpečností požadavky v rámci IT změn a projektových činností
  • Monitoruje, vyhodnocuje a eviduje bezpečnostní záznamy a události
  • Vytváří a udržuje bezpečnostní politiky a procedury a zajišťuje jejich dodržování
  • Poskytuje součinnost ostatním útvarům, partnerům a auditorům v oblasti IT bezpečnostiVytváří a udržuje bezpečnostní dokumentaci a reporty
  • Šíří a udržuje bezpečnostní povědomí v rámci společnosti

POŽADUJEME:

  • Znalost oblasti bezpečnosti informací zejména v oblasti technologií, standardů a metodik
  • Zkušenost se zvládáním a řízením bezpečnostních rizik a incidentů
  • Znalost a zkušenost s nastavením a řízením bezpečnostních procesů
  • Výhodou zkušenost s technologiemi Check Point, Cisco, F5, McAfee, Trend Micro
  • Schopnost aktivní komunikace s kolegy v IT v technických oblastech
  • Schopnost samostatného rozhodování a plnění požadovaných úkolů
zaměstnanecké benefity:
O důvod víc, proč k nám chcete.

28 dní dovolené
A po dvou letech 30 dní!

Stravenky
Za každý odpracovaný den 100 Kč stravenka (firma hradí 74 Kč).

Občerstvení
V práci máte kávu i čaj zdarma. Vodu taky, ale to většinou nikoho nezajímá.

Trávíme spolu čas
Pořád se něco děje. Společenské a sportovní akce, firemní víkendy,...

Příspěvek na sport či kulturu
Po zapracování vám dáme 1 000 Kč každý čtvrt rok.

Cafeterie
Dostanete příspěvky až 24 000 Kč dle odpracovaných let.

Zaměstnanecké úvěry a účty
Našim zaměstnancům nabízíme zvýhodněné produkty.

Příspěvek na pojištění
Po prvním roce 1 000 Kč a po dvou letech 2 000 Kč na životní nebo penzijní připojištění.

Vzdělání a rozvoj
Od odborných školení až po osobní rozvoj.

Praha, Brno, Ostrava
V Praze, Brně i Ostravě na vás čekají kanceláře v centru a senzační kolektiv.