NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zodpovědnost za zpracování emailů z naší interní databáze, jejich záznam o zpracování a následní zaslání informace správci úvěru
  • Aktualizace dat klientů, aktivní dohledávání kontaktů na klienty
  • Pomoc klientům nalezení řešení problematické situace – snaha o uhrazení pohledávky klientem a vystoupení klienta z procesu vymáhání pohledávek
  • Spolupráce s jednotlivými kolegy na oddělení vymáhání pohledávek

POŽADUJEME:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Ideálně student VŠ
  • Uživatelská znalost práce s PC (hlavně MS Office)
  • Velmi dobré komunikační schopnosti zejména dobrý písemný projev
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, logické myšlení
  • Schopnost rychle se učit a orientovat se v nových informacích
  • Flexibilita, pozitivní přístup ke změnám

NABÍZÍME:

  • Dlouhodobá spolupráce na DPČ, flexibilní pracovní doba od 08:00 do 18:00 /docházka dle Vašich možností/
  • Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny - BNP Paribas
  • Perspektivní, zajímavou a motivující práci
  • Výraznou podporu profesního růstu a seberealizace
  • Moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv, osobní přístup
zaměstnanecké benefity:
O důvod víc, proč k nám chcete.

28 dní dovolené
A po dvou letech 30 dní!

Stravenky
Za každý odpracovaný den 100 Kč stravenka (firma hradí 74 Kč).

Občerstvení
V práci máte kávu i čaj zdarma. Vodu taky, ale to většinou nikoho nezajímá.

Trávíme spolu čas
Pořád se něco děje. Společenské a sportovní akce, firemní víkendy,...

Příspěvek na sport či kulturu
Po zapracování vám dáme 1 000 Kč každý čtvrt rok.

Cafeterie
Dostanete příspěvky až 24 000 Kč dle odpracovaných let.

Zaměstnanecké úvěry a účty
Našim zaměstnancům nabízíme zvýhodněné produkty.

Příspěvek na pojištění
Po prvním roce 1 000 Kč a po dvou letech 2 000 Kč na životní nebo penzijní připojištění.

Vzdělání a rozvoj
Od odborných školení až po osobní rozvoj.

Praha, Brno, Ostrava
V Praze, Brně i Ostravě na vás čekají kanceláře v centru a senzační kolektiv.