Hello kreditka

Když na to přijde, zatáhne za vás nečekané výdaje a s úroky vám počká až 55 dní. Každý měsíc vám navíc pošle odměnu. Jestli někomu máte dlužit, je to váš úvěrový účet.
Hledáte Cetelem kreditku?
Cetelem se změnil na Hello bank!, ale naše kreditka zůstává stále stejně univerzální a bezpečná. Navíc si nyní můžete vyzkoušet i naše nové produkty: běžný a spořicí účet. Radost vám snad udělá i modernější a přehlednější internetové bankovnictví.
Úvěrový účet je tu proto, aby vás zachránil v případě nenadálých výdajů. Navíc pokaždé, když platíte s naší Hello kreditkou, získáváte od nás odměnu. Každý měsíc si můžete přijít až na 500 Kč!
 
Nepoužíváte, neplatíte
Když úvěrový účet nebudete používat, nic neplatíte. To dá rozum, ne?
 
NÍZKÉ SPLÁTKY
Splácet můžete kolik chcete, rychleji, pomaleji, najednou i postupně.
 
BEZ ÚROKU aŽ 55 DNÍ
Při platbě v obchodech
nebo na internetu máte
bezúročné období až 55 dní.
NEJLEPŠÍ KREDITKA VE MĚSTĚ
Naše Hello kreditka spojená s úvěrovým účtem vyhrává na plné čáře. Pravidelně se umisťuje na předních příčkách v anketě Zlatá Koruna. Ale hlavně – je oblíbená u našich zákazníků.
  • Odměna až 500 Kč měsíčně.
  • První 3 výběry hotovosti z bankomatu zdarma.
  • 0% úrok až 55 dní na platby v obchodech.
  • 0 Kč za výběr hotovosti při platbě u obchodníka.
  • 0 Kč za až 3 bezkontaktní platební nálepky.
  • 0 Kč za provádění plateb i převodů.  
  • Ušetříte 30 Kč za e-výpis namísto papírového.
 
 
Reprezentativní příklad: Revolvingový úvěr ve výši 50 000 Kč, roční pohyblivá úroková sazba. 22,68 % (díky využívání bezúročného období na nákupy a jiným akčním nabídkám může být úroková sazba při používání karty nižší), měsíční poplatek za rezervaci úvěrových zdrojů 69 Kč, měsíční splátka úvěru 4 765 Kč, celková splatná částka 57 181 Kč, RPSN 28,74 (dodatečné předpoklady pro výpočet: celková výše úvěru je vyčerpána ihned převodem na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na dobu 1 roku a je splácen 12 stejně vysokými měsíčními splátkami počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání, bez dalšího čerpání v průběhu splácení). Doba trvání úvěru: na neurčito. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru. Neposkytujeme „radu“ ve smyslu § 85 zákona o spotřebitelském úvěru. Neposkytujeme ani úvěry v cizí měně. Spotřebitel je povinen sdělit poskytovateli úvěru nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti. Pokud tuto povinnost spotřebitel nesplní a poskytovatel proto nebude schopen posoudit jeho úvěruschopnost, spotřebitelský úvěr neposkytne.