Hello kreditka

Když na to přijde, zatáhne za vás nečekané výdaje a s úroky vám počká až 55 dní. Každý měsíc vám navíc pošle odměnu. Jestli někomu máte dlužit, je to váš úvěrový účet.
 

HELLOPAY JE CESTA KE SVOBODĚ PLACENÍ

Dnes jsme zvyklí na HelloPay, moderní nástroj, který dává finanční svobodu. Placení nákupů si odložíte na příští měsíc po výplatě – bez poplatků a úroků. Když potřebujete, kdykoli můžete sáhnout po HelloPay flexibilní půjčce bez žádostí a schvalování. Jak to ale bylo dříve?

Jak šel čas

Od Aura karty až k dnešnímu HelloPay

Dokážete si představit, že prvními kreditními kartami jste nezaplatili v zahraničí, o on-line nakupování se vám mohlo jen zdát a kvůli přehledu plateb jste čekali na konci měsíce na pošťáka, až přinese papírový výpis? Jednou z prvních kreditních karet na světě byla Metal Money, kterou vydala společnost Western Union v roce 1914.

Jak se vyvíjela kreditní karta u nás?

Aura karta
do 2009
Cetelem karta
do 2017
Hello kreditka
do ledna 2022
HelloPay karta
od února 2022
 

Časy se změnily. S HelloPay zaplatíte v každém e-shopu, kde berou platební karty - klidně i v zahraničí. Placení nákupů si automaticky odložíte na příští měsíc, kdy je můžete splatit bez úroku, nebo si je nechat rozložit na menší splátky. A když si HelloPay kartu přidáte do Google Pay nebo Apple Pay, můžete ji klidně nechat doma a zaplatit hodinkami nebo mobilem. A to není konec – stále pracujeme na tom, abychom vám placení ještě více usnadnili.

více o hellopay
 

PROČ HELLOPAY?

jak získat Hellopay

JEDNODUŠŠÍ CESTA

OTEVŘENÍ S NÁKUPEM na splátky

Vyberte si zboží u našich partnerů a řekněte si o platbu prostřednictvím HelloPay.
 

 

Žádost o hellopay

Vyplňte formulář a my se vám ozveme. Budeme od Vás potřebovat kopii občanky a potvrzení o výši příjmů.
více o HelloPay 
Reprezentativní příklad:
 
Revolvingový úvěr ve výši 70 000 Kč, roční pohyblivá úroková sazba 26,28 % (díky využívání HelloPay odložené platby na nákupy a jiným akčním nabídkám může být úroková sazba při používání karty nižší), měsíční poplatek za rezervaci úvěrových zdrojů 0 Kč, měsíční splátka úvěru 6 697 Kč, celková splatná částka 80 364 Kč, RPSN 29,70 % (dodatečné předpoklady pro výpočet: celková výše úvěru je vyčerpána ihned odchozí úhradou na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na dobu 1 roku a je splácen stejně vysokými měsíčními platbami jistiny, příslušnou částí úroků a poplatky, počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání, bez dalšího čerpání v průběhu splácení). Doba trvání úvěru: na neurčito. Spotřebitel je povinen sdělit poskytovateli úvěru nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti. Pokud tuto povinnost spotřebitel nesplní a poskytovatel proto nebude schopen posoudit jeho úvěruschopnost, spotřebitelský úvěr neposkytne.