Baví vás nakupovat v Alze?

Tak právě pro vás jsme nastavili akční výhody na Alza kartě tak, abyste ještě více ušetřili!

1.
Výběry hotovosti bez poplatku v ČR i zahraničí ZDARMA

Všechny výběry z bankomatů v min. výši 1 000 Kč máte v rámci Odměny za čerpání zcela bez poplatků. Ve všech bankomatech označených logem MasterCard® vyberete s kartou Alza svou hotovost, a to v ČR i zahraničí.

  • navíc snadno zjistíte svou aktuální částku k využití
  • rychle si dobijete telefonní kartu nebo uhradíte paušál u telefonních operátorů

Výhodný směnný kurz bez přirážky! Při čerpání z karty v zahraničí přebíráme výhodný kurz od společnosti MasterCard a neúčtujeme si žádnou přirážku při převodu z cizí měny na domácí.

2.
Snížený poplatek za rezervaci úvěrových zdrojů

Váš poplatek za rezervaci úvěrových zdrojů bude oproti smlouvě snížen na 29 Kč, za elektronický výpis nic neplatíte a v případě využití papírového výpisu je cena dle aktuálního sazebníku - sazebník naleznete zde. (snížený poplatek za vedení účtu platí pro Alza karty vydané po 1. 6. 2015)

Tak neváhejte a rozjeďte to na Alza.cz, to se vyplatí!

Akční nabídka výše zmíněných výhod platí vždy do konce kalendářního roku.

3.
Sleva 5 % na vaše nákupy v Alze

Ročně můžete získat při svých nákupech v Alze až 15 000 Kč zpět.
 

Tato výhoda skončila 31. 12. 2018
 

4.
Další výhody pro vás připravujeme
Podmínky získání Alza karty
  • jsem fyzická osoba
  • dosáhl(a) jsem plné svéprávnosti
  • mám bankovní účet u některé z bank v ČR
  • mám zajištěn trvalý zdroj příjmu, například:
    • nejsem ve zkušební době
    • nejsem ve výpovědní lhůtě

Reprezentativní příklad splácení:
Revolvingový úvěr ve výši 50 000 Kč, roční pohyblivá úroková sazba 23,78 % % (díky využívání bezúročného období na nákupy a jiným akčním nabídkám může být úroková sazba při používání karty nižší), měsíční poplatek za rezervaci úvěr. zdrojů 50 Kč, měsíční splátka úvěru 4 772 Kč, celková splatná částka 57 273 Kč, RPSN 29,22 % (dodatečné předpoklady pro výpočet: celková výše úvěru je vyčerpána ihned odchozí úhradou na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na dobu 1 roku a je splácen stejně vysokými měsíčními platbami jistiny, příslušnou částí úroků a poplatky, počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání, bez dalšího čerpání v průběhu splácení). Doba trvání úvěru: na neurčito. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.
Spotřebitel je povinen sdělit poskytovateli úvěru nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti. Pokud tuto povinnost spotřebitel nesplní a poskytovatel proto nebude schopen posoudit jeho úvěruschopnost, spotřebitelský úvěr neposkytne. Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Alza.cz a.s. je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zástupce a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru.