Program Hello partner představuje nový rozměr spolupráce se zaměstnanci našich partnerů a významných společností na domácím trhu. Cílem je usnadnit Vám přístup k našim produktům za zvýhodněných podmínek.
Proč právě s námi?
Na českém trhu máme více jak 20 let zkušeností pod obchodní značkou Cetelem. Díky silnému zázemí finanční skupiny BNP Paribas a připravovaným bankovním službám pod novou obchodní značkou Hello bank! by Cetelem Vám přinášíme pestré portfolio produktů zodpovědného úvěrování.
 • Máme zázemí silné a stabilní společnosti.
 • Při poskytování úvěrových produktů se vždy chováme zodpovědně.
 • Nabízíme atraktivní podmínky produktů.
Kreditní karta nebo půjčka?
Kreditní karta (Hello partner kreditka) je ideální pro časté nebo opakované nákupy, u nás i v zahraničí - zkrátka skvělá finanční rezerva pro nečekané výdaje. Hello partner půjčka je vhodná pro finančně nákladnější projekty díky možnosti rozložit si splácení do delšího období a snížit tak měsíční splátku. Obojí Vám nabídneme za mimořádně výhodných podmínek, ať jde o úrokovou sazbu nebo, v případě půjčky, o parametry nabízené našim nejlepším klientům.
Získejte je vyplněním formuláře
 
 
HELLO PARTNER KREDITKA VÁM PŘINÁŠÍ
 • bezkontaktní platby u obchodníků, zabezpečené platby na internetu, výběry hotovosti z bankomatů a také provádění jednorázových nebo trvalých platebních příkazů
 • můžete využít až 150 000 Kč
 • bezúročné období pro platby až 55 dní
 • odměny za používání karty až 800 Kč měsíčně
 • bezkonkurenční úrokovou sazbu jen 9,9 % ročně
 • poplatek za rezervaci úvěrových zdrojů pouze pokud kartu používáte (59 Kč nebo 69 Kč měsíčně)
 • výhody v rámci programu MasterCard PRICELESS Specials
Narovinu - jaké máme roční úrokové sazby
Půjčky od 600 000 Kč lze poskytnout se splatností až 120 měsíců.
 
 
Co můžete získat s Hello partner půčkou:
 • výši půjčky 50 000 - 1 000 000 Kč
 • délku splácení 6 - 120 měsíců
 • nízkou úrokovou sazbu od 5,9 % do 8,9 % ročně a s garancí sazby po celou dobu splácení
 • bez dalších poplatků (např. za sjednání půjčky)
 • zjednodušený proces, schvalování jako pro VIP klienty
 • možnost spojit (konsolidovat) půjčky do jedné a platit tak měsíčně méně
 • finance posíláme na účet přímo Vám
 • přednostní přístup
Měsíční splátka / Celková úspora s Hello partner půjčkou
Celková úspora vychází z porovnání splátky s průměrnou úrokovou sazbou na trhu a splátkou Hello partner půjčky, resp. úspoře díky tomuto rozdílu za celou dobu splácení. Zdroj průměrné úrokové sazby na trhu: ČNB, Databáze časových řad ARAD, Úrokové sazby Kč úvěrů poskytnutých bankami domácnostem v ČR – nové obchody, Číslo ukazatele 2 (číslo sestavy = 12864/934); úroková sazba v měsíci 7/2017 (poslední dostupný údaj) činila 9,46 % p.a.
Hello bank! dostala v Indexu odpovědného úvěrování nejvyšší rating za zodpovědný přístup a 2. místo za cenu úvěru, což nás velmi těší. Podívejte se, jak jsme dopadli i v dalších hodnocených parametrech. O pár dalších důvodů navíc, proč si půjčit zrovna u nás!

V případě zájmu o Hello půjčku nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky s našimi specialisty na bezplatném čísle 800 800 056 každý pracovní den v době 8–18 hodin.

Reprezentativní příklad Hello partner půjčky: Spotřebitelský úvěr ve výši 220 000 Kč: délka splácení (doba trvání úvěru) 80 měsíců, měsíční splátka úvěru 3 437 Kč, roční úroková sazba 6,89 %, RPSN 7,11 %, celková částka splatná klientem 275 012 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč. Uvedené parametry úvěru mají informativní charakter a mohou se měnit dle aktuálního posouzení klienta bankou.
Reprezentativní příklad Hello partner kreditky: Revolvingový úvěr ve výši 50 000 Kč: roční pohyblivá úroková sazba. 9,90 % (díky využívání bezúročného období na nákupy a jiným akčním nabídkám může být úroková sazba při používání karty nižší), měsíční poplatek za vedení úvěrového účtu 69 Kč, měsíční splátka úvěru 2 705 Kč, celková splatná částka 32 461 Kč, RPSN 15,86 (dodatečné předpoklady pro výpočet: celková výše úvěru je vyčerpána ihned převodem na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na dobu 1 roku a je splácen 12 stejně vysokými měsíčními splátkami počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání, bez dalšího čerpání v průběhu splácení). Doba trvání úvěru: na neurčito.
Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.
Tento leták je určen pouze pro zaměstnance partnerské společnosti BNP Paribas Personal Finance, o.z. s platností od 9/2017 do odvolání (aktuální informace jsou k dispozici na personálním oddělení partnerské společnosti). Podmínky produktů platí po dobu zaměstnaneckého poměru k partnerské společnosti. BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE, bd Haussmann 1, 75009 Paříž, Francie, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Obchodním soudem v Paříži pod č. 542 097 902 (1954B09790), jednající v České republice prostřednictvím BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpného závodu, zapsaného v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, odd. A, vl. 77003, IČO 03814742, se sídlem Karla Engliše 5/3208, 150 00 Praha 5, hlavní předmět podnikání: bankovní činnosti, e-mail: cetelem@cetelem.cz a info@hellobank.cz.