Kdyby bylo všechno tak jednoduché jako naše on-line půjčka, život by byl hračka. Do té doby jsme tu pro vás. Na cokoli.
Spočítejte si to!
Není žádná věda - půjčíme vám tolik, kolik potřebujete. Úvěry od 20 000 Kč až do 1 milionu , na auto dokonce až 1,3 milionu, nabízíme s úrokem od 3,89 % ročně. A všechno ostatní máte grátis - bez poplatků!
 
on-line sjednání
Celou půjčku u nás můžete sjednat on-line. Od nastavení parametrů po podpis smlouvy.
 
Garance úroku
Nabídku na míru i s garantovaným konečným úrokem dostanete zpravidla do  60 minut.
 
Je to rychlost
Peníze na účtu můžete mít i do 24 hodin od podpisu. A našim klientům k tomu stačí jen občanka.
 
A co třeba výhodný účet k tomu?
 
Hello bank! dostala v Indexu odpovědného úvěrování nejvyšší rating za zodpovědný přístup a 2. místo za cenu úvěru, což nás velmi těší. Podívejte se, jak jsme dopadli i v dalších hodnocených parametrech. O pár dalších důvodů navíc, proč si půjčit zrovna u nás!
Příklad splácení:
Úvěr ve výši 240 000 Kč: trvání úvěru 77 měsíců, měsíční splátka 3 936 Kč, roční pevná úroková sazba 7,50 %, RPSN 7,76, celková částka splatná klientem 303 072 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč. Parametry jsou informativní a mohou se měnit dle aktuálního posouzení klienta bankou. Neposkytujeme „radu“ ve smyslu § 85 zákona o spotřebitelském úvěru ani úvěry v cizí měně. Spotřebitel je povinen sdělit bance nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti, jinak úvěr banka neposkytne. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.
Spotřebitel je povinen sdělit poskytovateli úvěru nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti. Pokud tuto povinnost spotřebitel nesplní a poskytovatel proto nebude schopen posoudit jeho úvěruschopnost, spotřebitelský úvěr neposkytne.
Doba splácení Hello půjčky se pohybuje od 6 do 120 měsíců. Maximální RPSN je 11,45 %.