Slavíme lásky čas...
Květen je měsíc lásky, ale taková láska se musí umět i projevit. A tak pro vás máme pár důkazů. Náše Hello spoření s úrokem 1,5 %, Hello nákupy s 0 % úrokem, ale především akční nabídka Hello půjčky již od 3,89 %!
proč se vyplatí i nadále spořit u nás?
Protože Hello spoření některé věci NEMÁ. Nemá zbytečné podmínky – můžete si ho pořídit jen tak. Nemá žádné poplatky, to by tak ještě scházelo, platit za svoje úspory! Ale především – naše Hello spoření nemá vaše peníze v šachu: až přijde ten správný okamžik, vybrat a využít je můžete hned.úrok 1,5 % ročně do 300 000 Kč není k zahození!
 
Na splátky bez navýšení!
A pokud potřebujete novou sekačku, lednici, kolo nebo třeba gauč, tak si se své nákupy schovejte na druhou polovinu měsíce. V období 13.-31. 5. 2019 totiž nakoupíte zboží na splátky bez navýšení s 0% úrokem v síti našich obchodních partnerů.
Máte kreditku? Máme pro vás soutěž!
Věrnost se vyplácí! A platí to všude, a zejména u naší Hello kreditky. Soutěžte s námi o dárky za více než 700 000 Kč, výhru máme pro každého. Když svou kreditku milujete, vrátí Vám to!
 
 
 
 
Akční Hello půjčka v květnu jen za 3,89 %
Láska je sice krásná, ale i tak něco stojí. Financemi se měřit nedá, ale drahá rozhodně není! Stejně jako naše Hello půjčka, tu totiž můžete teď mít s úrokem již od 3,89 %! A vyřídíte ji zcela online a za 9 minut se dozvíte finální cenu. Určitě si ji zamilujete!