Aktuality z banky
100 Kč a živý strom za 5 plateb mobilem

  1. 12. 2021

Máte Hello kreditku? Přidejte si ji do Apple Pay nebo Google Pay, dárky plaťte mobilem a uděláte radost sobě i přírodě. Pomozte nám letos na Vánoce vracet stromy do lesů!

Jak to funguje? Je to jednoduché: Za každého z prvních 4 000 klientů, kteří v období 1. – 24. 12. zaplatí alespoň 5x Hello kreditkou v telefonu, zasadíme spolu s Mastercard® strom. V lednu pak navíc každému z nich připíšeme odměnu 100 Kč na HelloPay. Jsme tedy připraveni rozdat celkem 400 000 Kč a vysadit 4 000 stromů. To už je pořádný les!

Proč stromy?

Touto kampaní se připojujeme ke společnosti Mastercard a její iniciativě Priceless Planet Coalition, která si dala za cíl vysadit 100 milionů stromů po celém světě – v těch geografických oblastech, kde je to nejvíce zapotřebí.

Vzhledem k ohromnému množství CO2 absorbovaného stromy a k přetrvávající hrozbě odlesňování v nejzranitelnějších oblastech Země roste riziko ekologické katastrofy každým dnem. Udržitelná obnova lesů pomáhá snižovat výskyt extrémních projevů počasí souvisejících s klimatem, jako jsou požáry, záplavy či tornáda.

Nevíte, jak platit s mobilem?