Aktuality z banky
Při nákupu v e-shopu „Nakup na Dobro“ od nás získáte až 500 Kč zpět

  1. 6. 2022

Taky si často lámete hlavu, čím potěšit své blízké? Dobrý nápad je mnohdy k nezaplacení. A tady je jeden tip zdarma na originální dárky, které nově potěší i vaši peněženku.😊

Udržitelný e-shop Nakup na Dobro, za kterým stojí Asociace společenské odpovědnosti a sociální podnik Ergotep, od loňského roku ukazuje, že dárky lze nakupovat tak, aby potěšily nejen obdarovaného, ale také společnost a naši planetu.

Nás tento projekt zaujal natolik, že jsme se stali jeho partnerem pro rok 2022 a od června vám nakupování na něm ještě zpříjemníme. A to v podobě 5 % cashbacku ze všech nákupů, které uhradíte svoji HelloPay kartou. Maximálně je tak možné získat až 500 Kč za měsíc zpět.

Obchod svým sortimentem podporuje lokální výrobce, sociální podniky, chráněné dílny či dobročinné projekty a v neposlední řadě také dbá na šetrnost k životnímu prostředí. Udržitelný přístup naplňuje svým provozem ve všech aspektech – od zapojení osob s handicapem při výrobě i balení zboží, až po ekologickou dopravu, která je navíc při každém nákupu zdarma.