Hello bank! myslí na klienty,
a to i v nové marketingové kampani
Praha, 14. prosince 2017 - Hello bank!, nová digitální banka na českém trhu, spustila před Vánoci první velkou marketingovou kampaň, kterou se jako zlatá nit vine lidský přístup ke klientům. Hlavní motto kampaně zní: “Konečně banka, která myslí na lidi. Hello bank!”. A tento slogan se promítá vcelku netradičně i do celého komunikačního konceptu. Protože co dělá člověk, na kterého někdo myslí? No přece škytá! Hello bank! tak jednoduše vzkazuje svým současným i budoucím klientům, že ji zajímají. A navíc produkty i služby tu vymýšleli společně s nimi. Škyt.

“Myslím, že pro většinu lidí je banka jen anonymní institucí. Ale my chceme, aby klienti dobře věděli, že v Hello bank! pracují úplně stejní lidé jako jsou oni. Je to banka dělaná lidmi pro lidi,” uvedla, Gabriela Pithartová, Brand and Customer Experience Director Hello bank!.

Nová škytací kampaň odstartovala outdoorem už 6. prosince 2017, od 11. prosince se přidalo rádio. První imagový televizní spot uvidí diváci televize Nova 18. prosince 2017. Jeho cílem je zejména posílení znalosti značky. Ústředním motivem jsou škytající lidé v běžných situacích, na které někdo myslí. Myslí na ně jejich banka.

Celý koncept pro banku připravovala agentura OUTBREAK, která v červnu 2017 zvítězila ve výběrovém řízení.
“Do spotu jsme se snažili dostat hlavně emoce a lidskost, a to se, myslím, režisérovi Prokopovi Motlovi povedlo. Náladu navíc podpořila hudba, pro kterou jsme vybrali hit od Jamese Harrise - Lights,” přiblížila detaily Gabriela Pithartová.
V průběhu roku 2018 bude Hello bank! tento koncept nadále rozšiřovat a image spot postupně doplní produktové exekuce s konkrétní nabídkou a výhodami pro klienty.

Detaily spotu:
  • reklamní agentura: Outbreak (CREA: Jakub Smoljak a Míša Mildorfová)
  • režisér: Prokop Motl
  • produkce: Toaster Pictures
  • stopáž: 30 vteřin
  • hudba: James Harris: Lights
O BNP Paribas Personal Finance

Prostřednictvím svých obchodních značek, jako je Cetelem, Findomestic v Itálii nebo AlphaCredit v Belgii, nabízí kompletní škálu osobních půjček v prodejních místech včetně prodejců automobilů nebo přímo ve svých centrech vztahů se zákazníky či na internetu. V Bulharsku, Francii, Německu a Itálii tuto nabídku ještě doplňují pojišťovací a spořicí produkty. Díky svým zkušenostem s prodejem úvěrových produktů a integrovaných služeb přizpůsobených obchodním a komerčním cílům partnerů BNP Paribas Personal Finance vyvinula strategii aktivního partnerství s obchodníky, výrobci a prodejci automobilů, on-line obchodníky a finančními institucemi (banky a pojišťovny) a je rovněž předním specialistou v oblasti zvyšování finanční gramotnosti a šíření osvěty ohledně bezpečných úvěrů.

O skupině BNP Paribas

Skupina BNP Paribas patří mezi přední evropské banky s celosvětovým dosahem. Působí v 75 zemích světa a zaměstnává více než 190 tisíc lidí, z toho přibližně 146 tisíc v Evropě. Skupina se zaměřuje především na domácí trhy a mezinárodní finanční služby (sítě retailového bankovnictví a finanční služby zastřešuje divize retailového bankovnictví a služeb) a na korporátní a institucionální bankovnictví, které slouží klientům z řad velkých korporací a také institucionálním investorům. Skupina pomáhá svým klientům (jednotlivci, sdružení, podnikatelé, malé firmy, korporátní a institucionální klienti) realizovat projekty s využitím řešení od financování přes investování či úspory až po pojištění. V Evropě skupina působí na čtyřech domácích trzích (Belgie, Francie, Itálie a Lucembursko) a BNP Paribas Personal Finance je jedničkou ve spotřebitelských úvěrech. Svůj model integrovaného retailového bankovnictví skupina rozvíjí ve Středomoří, Turecku, východní Evropě a prostřednictvím rozsáhlé sítě také na západě USA. V oblasti korporátního a institucionálního bankovnictví a mezinárodních finančních služeb zaujímá čelní místo v Evropě, má silné zastoupení v Jižní a Severní Americe a prožívá rychlý růst v Asii a Tichomoří.

KONTAKT, BNP Paribas PF, odštěpný závod:
Gabriela Pithartová
gabriela.pithartova@hellobank.cz
+420 731 428 050
KONTAKT OGILVY PR:
Jan Piskáček
jan.piskacek@ogilvy.com
+420 605 228 917