Běžný účet od Hello bank! se zhodnocením 0,6 % ročně, a to bez podmínek i poplatků
Praha, 6. dubna 2018 - Běžný účet s vedením zdarma je dnes samozřejmostí. Navíc ale s atraktivním úročením 0,6 % ročně a bez podmínek - to už standardem nebývá. A je toho více, co Hello bank! přináší - spořicí účet s výhodným úročením, uživatelsky přívětivé internetové bankovnictví a mobilní aplikaci, moderní pobočky nebo širokou síť obchodních partnerů.
Žádný nováček

Bankovní trh se s příchodem malých bank zásadně proměnil a konkurence je velká. Přesto stále přichází noví hráči – jako od listopadu 2017 digitální Hello bank! by Cetelem, která patří do skupiny BNP Paribas. I když je podle názvu Hello bank! nováčkem, podpis “by Cetelem” dokazuje opak. Hello bank! po rebrandingu navazuje na 20 let úspěšného působení Cetelemu – specialisty na spotřebitelské úvěry v ČR. Hello bank! rozšiřuje produktovou nabídku o služby denního bankovnictví a moderní technologie.
Riziko změny známé značky potvrzuje i generální ředitel Emmanuel Bourg: “Přiznám se, že v listopadu jsem měl trochu obavy, jak naši původní klienti a obchodní partneři novou značku přijmou. Teď už můžu říct, že s ní slavíme úspěch. Už po 3 měsících dosáhla spontánní znalost 8 %, což je mimořádné na jakémkoliv trhu.”

Atraktivní úrok bez podmínek

Nabídka Hello bank! je férová. Běžný a spořicí účet nabízí bez poplatku - od března navíc s vyšším úročením 0,6 %. To na běžném účtu platí pro zůstatky do 100tis. Kč, respektive do 300tis. Kč na spořicím účtu. Reagovala tak jako jedna z mála bank na změnu základní repo sazby ČNB. Ani účty zdarma, ani výhodnou sazbu přitom nepodmiňuje. Klienti tak nemusí jako u konkurecne zasílat pravidelnou platbu na účet nebo třeba udělat alespoň jednu transakci platební kartou.

Stále s vámi

Letos banka plánuje vybudovat vlastní síť bankomatů. Z prvního si půjde vybrat už v létě. Do konce roku půjde už o 50 bankomatů v ČR a o třikrát tolik do 3 let. Výběry budou zdarma, Hello bank! zachová i současné 3 bezplatné výběry z bankomatů konkurence. Banka zmodernizuje své pobočky – po smíchovské centrále dostanou nový vzhled pobočky v Brně a Ostravě, které se zároveň přesunou do dostupnějších lokalit v centru měst.
Hello bank! je také zastoupená ve více než 1 800 prodejních místech obchodních partnerů díky splátkovému prodeji. A pokud chcete banku stále po ruce, pak oceníte uživatelsky přívětivou mobilní aplikaci, kterou banka vyvíjela spolu se zákazníky. Vše je přehledné a snadné, takže na jeden pohled vidíte hospodaření na běžném a spořicím účtu, stejně jako máte přehled o naplánovaných platbách či nejbližší splátce úvěru.

Čtvrt hodinu na Rekolech platí Hello bank!

Hello bank! je vedle klasického finančního businessu aktivní i v podpoře dobrých věcí, které mají nápad a usnadní běžný život. I proto se rozhodla podpořit městský projekt bikesharing Rekola. Díky Hello bank! jezdí cyklonadšenci na růžových kolech prvních 15 zdarma a ekologická mobilita po městě je dostupnější všem.

KONTAKT, BNP Paribas PF, odštěpný závod:
Gabriela Pithartová
gabriela.pithartova@hellobank.cz
+420 731 428 050
KONTAKT OGILVY PR:
Jan Piskáček
jan.piskacek@ogilvy.com
+420 605 228 917