Hello půjčka s úrokem 4,7 % a podzim plný výhod i dvojité radosti

1. 10. 2019

Podzimní plískanice vám už letos náladu kazit nemusí. Přichystali jsme pro vás řadu akcí, které vás potěší hned dvakrát. Slavíme totiž 2. narozeniny!

Pokud jste se nestihli přes léto pustit do svých plánů, Hello půjčka vám to nyní usnadní. Částku 222 000 Kč se splatností 67 měsíců totiž získáte s garantovaným úrokem 4,7 % ročně. Za sjednání a vedení přitom nic neplatíte. Vše si předem spočítáte v naší kalkulačce a žádost dokončíte online za 9 minut nebo společně s našimi bankéři. Radost vám ale Hello půjčka udělá hned dvojí. Jak to?

Jednoduše! Myslíme totiž na to, aby naše služby přinášely užitek nejen vám, ale pomohly i tam, kde je potřeba. Proto v období 1. 10. - 30. 11. 2019 za každou naši poskytnutou půjčku, nákup na splátky, ale i nově otevřený spořicí účet a čerpání z kreditní karty zaregistrované do soutěže věnujeme 100 Kč na společensky odpovědné projekty. Pomoc poputuje konkrétně do: Nadace Jedličkova ústavu, Nadace Wannado pomáhá, Dětský domov Ledce, Projekt Šance, Sázíme stromy a Rekola.

Výhodné podmínky dlouhodobě nabízí také náš spořicí účet. Každý s ním zhodnotí své úspory do 300 000 Kč bez dalších podmínek úrokem 1,5 % ročně.

Rádi soutěžíte a máte Hello kreditku? Během oslav našich 2. narozenin z ní stačí v říjnu vyčerpat alespoň symbolických 2 222 Kč a v listopadu se zapojit do hry o 222 cen v celkové hodnotě 800 000 Kč registrací na www.hellosoutez.cz.

Vyhráno máte ale už teď. Odměny čekají v pomyslném kole štěstí na každého, kdo během října a listopadu navštíví naše kamenné pobočky nebo kiosky v OC Nová Karolina a OC Frýda.

Oslavte 2. narozeniny Hello bank! dvojí radostí a dobrým pocitem z pomoci.