Hello bank! partnerem evropského finále soutěže startupů

Vést zavedenou firmu chce dávku zkušeností i pověstného šestého smyslu pro správná rozhodnutí. Možná ještě složitější je ale nastartovat zcela nové podnikání. Start-upy přinášejí na trh nová, inovativní řešení a pro moderní ekonomiku jsou nepostradatelné. Hello bank! je součástí tohoto eko systému a kromě spolupráce se zavedenými start-upy (Rekola, ..), podporuje i ty nové.

Proto jsme se letos stali partnerem Startup World Cup & Summit 2019 - evropského finále mezinárodní soutěže start-upů. To ve středu 10. 4. 2019 hostilo Kongresové centrum v Praze. Český projekt Motionlab se stal nejlepším start-upem regionu V4. Evropu ovládl švédský Mimbly. 

Na summitu se představily i osobnosti světového byznysu jako např. CEO sportovní aplikace Strava pan James Quarles nebo Vince Steckler, CEO Avastu. V průběhu dne se pak uskutečnila i řada kulatých stolů, kde probíhaly zajímavé diskuse nejen s potencionálními investory z řad velkých společností. I my budeme mít oči otevřené a rádi rozšíříme řady spolupracujících start-up projektů s naší bankou.

Pokud vás zajímá více, třeba zastoupení českých start-upů na akci, mrkněte například sem.