Aktuality z banky
Pomáháme tam, kde je potřeba

Naše společnost od samého počátku podporuje nejrůznější neziskové organizace a projekty. I když záběr těchto našich aktivit je dosti široký, uvědomujeme si, že naše pomoc je teď potřeba ještě víc než kdy jindy.

Zapojili jsme se tedy do celosvětové akce „Giving Tuesday Now“ (tj. den globální solidarity), která byla vyhlášena v reakci na mimořádné události související s COVID-19. Stejně jako u prosincového svátku dárcovství i nyní jde o pomoc těm, kteří to v této době opravdu potřebují.

Protože se nám podařilo v relativně krátkém čase zavést práci z domova u většiny našich zaměstnanců, naše provozní náklady se během dvouměsíčního výjimečného stavu snížili. Rozhodli jsme se tak věnovat ušetřených finance Nadačnímu fondu Seňorina na natáčení podpůrných videí s aktivitami pro seniory, kteří zůstali doma sami, a dále pak organizaci Hvězda z.ú. a Dětskému domovu Ledce.

V Hello bank! jsme se tak připojili k dalším milionům lidí z celého světa, kterým není život ostatních lhostejný. Věříme, že spolu to zvládneme!