Slavíme celosvětový „Den dobra“ aneb Giving Tuesday v Hello bank!

28. 11. 2019

Vánoce už se pomalu blíží a všichni se těšíme na Ježíška a rodinnou pohodu, nicméně nejštědřejší den roku nás čeká ještě o něco dříve. V úterý 3. 12. společně oslavíme Giving Tuesday neboli světový den dárcovství, který se v České republice koná již počtvrté pod záštitou Asociace společenské odpovědnosti. Jen v loňském ročníku se v Česku darovalo přes 31 milionů korun v rámci 228 registrovaných výzev.

A co podnikneme v Hello bank! na Giving Tuesday my? Společensky prospěšné projekty podporujeme dlouhodobě a průběžně, třeba tradičními dobročinnými snídaněmi „Pečeme s Hello bank!“ organizovanými našimi zaměstnanci skoro každý měsíc. A právě jedno takové “pečení” se uskuteční i v úterý 3. 12. 2019 pod taktovkou našich markeťáků. Ti připraví snídani pro ostatní kolegy a své dobroty jim za dobrovolný příspěvek budou prodávat po celé ráno. Finanční výtěžek od zaměstnanců pak Hello bank! vždy zdvojnásobí. Tentokrát bude naše pečení ještě štědřejší a pestřejší, peněžní podporou chceme totiž oslavit nejen Giving Tuesday, ale hlavně splnit přání dětí z dětských domovů a zařízení pečujících o postižené či jinak znevýhodněné děti.

Na našich pobočkách v Praze, Brně a Ostravě v průběhu prosince najdete vánoční stromečky ozdobené právě cedulkami s přáními, která dětem vyplníme. Naše pomoc bude směřovat konkrétně do dětského domova Ledce u Prahy, domova Lila pro postižené děti v Otnicích u Brna a dětského centra Domeček v Ostravě. Rozzářené oči a úsměvy těch nejmenších jsou totiž ten největší dárek, který pod stromeček můžeme dostat my. Už se moc těšíme!