Aktuality z banky
Myslíme na vás i nyní aneb vše potřebné v době s koronavirem

Chceme vás ujistit, že kromě potravin, lékáren a drogerií jedeme i my téměř na plné obrátky a jsme tu pro vás připraveni dál poskytovat naše služby.
Tady je několik opatření, které jsme přijali zejména v zájmu zdraví našich klientů i zaměstnanců:

Nejlépe on-line nebo po telefonu

Obyčejně jsme opravdu rádi, když se za námi stavíte osobně, ale momentálně doporučujeme vše, co jde, řešit s námi on-line nebo po telefonu. Věříme, že to společně zvládneme. Pokud k nám na pobočku musíte, tak bez roušky to stejně jako jinde nepůjde.
Své požadavky tedy můžete vyřídit:

 

Změna otevírací doby našich poboček a call centra

Naše pobočka v Praze, Brně a Ostravě jsou od 23. 3. otevřeny od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin. Na call centru s vámi rádi vše proberou denně od 8 do 18 hodin

Naše kiosky v obchodních centrech mají zavřeno

Od pátku 13. 3. 2020 jsme dočasně uzavřeli naše obchodní místa v obchodních centrech. Provoz na našich tradičních pobočkách v Praze, Brně a Ostravě se nemění.

Zdraví na prvním místě

Vzhledem k povaze viru COVID-19 a jeho šíření, je každý osobní kontakt s jinou osobou potenciálním rizikem. Proto bychom vás rádi požádali, abyste se v této době snažili osobní návštěvy na našich pobočkách omezit. Nicméně veříme, že všechny potřebné věci zvládneme společně on-line nebo po telefonu.

Jsme připraveni vám rychle vyjít vstříc

Pokud v této mimořádné situaci potřebujete peněžní rezervu, můžeme vám rychle vyřídit osobní půjčku už od 20 000 Kč, poskytnout kreditní kartu nebo můžete využít nákup na splátky v široké síti našich obchodních partnerů i on-line. Majitelé kreditních karet mohou získat peněžní prostředky k okamžitému použití převodem z Hello kreditu na svůj běžný účet. Hello kreditka je také ideální i pro nákupy na internetu, jen si před první on-line platbou nezapomeňte nastavit limit v internetovém bankovnictví nebo mobilní aplikaci.

V případě, že se v důsledku aktuální situace dostanete do problémů se splácením, kontaktujte nás pro odklad splátek na e-mailu: mimoradnyodklad@hellobank.cz nebo dopisem na naši adresu. Uveďte prosím jméno, datum narození, identifikaci produktu (variabilní symbol splátky nebo číslo úvěrového účtu) a důvod, proč žádáte o odklad splátek. Každou žádost pak posoudíme individuálně.

Děkujeme a přejeme vám pevné zdraví,

Vaše Hello bank!