Hello sport nás baví. Přidejte se!

My v Hello bank! se kromě vašich financím věnujeme rádi i řadě dalších projektů. V oblasti sponzoringu a společenské odpovědnosti pak zejména sportovním akcím pro rodiny s dětmi, ale nejen jim. Letošní sezóna se rozjela naplno, tak vás srdečně zveme na nejbližší akce:

 

  • Český pohár horských kol – Hello bank! je partnerem závodů v rámci série Českého poháru MTB. Máme za sebou víkendový závod v Peci pod Sněžkou a vy se můžete těšit na Zadov (1.6.) a do Bedřichova (15.6.), či na mistrovské závody 19. 7. 2019 do Hlinska.
  • Wannado festival sportu – již sedmým rokem podporujeme tento jedinečný festival sportu pro děti. Přijďte si i vy užít den plný zábavy a sportovních aktivit, konkrétně 18. 5. v Karlových Varech, 25. 5. ve Zlíně, 8. 6. v Habrech a v září v Praze, Brně, Ostravě i na dalších místech.
  • Charitativní výšlap na Sněžku – naše banka a nadační fond KlaPeto už také patří několik let neoddělitelně k sobě. A pokud máte chuť, můžete být u toho – stačí si 25. 5. udělat výlet na Sněžku, když se přidáte k charitativnímu výstupu na tento vrchol.
  • Český běh žen – letos premiérově jsme partnerem tohoto ostravského běhu, jehož 7. ročník se koná 1. 6. 2019. Na své si přijdou nejen ženy, ale také rodiny s dětmi.

 

Tím zdaleka výčet akcí, na kterých můžete Hello bank! potkat, nekončí. Můžeme se vidět třeba na Valachy Tour, která pokračuje 15.6. závodem na kolech a o prvním srpnovém víkendu se uskuteční již tradiční triatlonové klání Valachy Man. V září pak pokračuje série běžeckých závodů Superlife (dříve RunGo), kde nebudeme nechybět, 14. 9. v Brně nebo 14. 10. v Praze.