Aktuality z banky
Hello spoření: nejlepší spořicí účet roku 2020

V úterý 2. února 2021 zveřejnil finanční portál Finparáda.cz výsledky 10. ročníku soutěže Finanční produkt roku 2020 a náš spořicí účet s 1% ročním úročením vkladů zvítězil hned ve dvou kategoriích: Spořicí účet do 300 tis. Kč a Spořicí účet od 300 tis. do 600 tis. Kč.

Soutěž Finanční produkt roku pravidelně pořádá finanční portál Finparáda.cz a hodnocení vychází z celoročního sledování pevně stanovených kritérií, které provádí analytici a specialisté společnosti Scott &Rose.

Hello spoření je jedním z nejstabilnějších spořicích účtů na českém trhu. Kromě atraktivní úrokové sazby je jeho další předností možnost sjednání bez jakýchkoliv dalších podmínek či závazků, a to jak pro nové tak i stávající klienty.

S ohledem na současný ekonomický vývoj, který vede k významnému snižování úroků na depozitních produktech napříč celým trhem, jsme od 1. 1. 2021 snížili hranici úročené částky z 300 tis. na 200 tis. Kč. Úroková sazba na Hello spoření zůstává zatím beze změny. Uvidíme, jak se bude nadále vyvíjet situace na finančním trhu.

Chci nejlepší spoření