Máme nového generálního ředitele

Bruno Leroux, který doposud řídil zastoupení naší skupiny BNP Paribas PF v Rumunsku, se v srpnu stal novým šéfem Hello bank!

Ke změně v našem nejvyšším vedení došlo po více jak 5 letech. Když byl v červnu 2014 Emmanuel Bourg pověřen vedením naší společnosti, byli jsme ještě nebankovní společnost Cetelem. Společně jsme prošli obdobím transformace, získali bankovní licence a v říjnu 2017 se z nás stala Hello bank! by Cetelem. Emmanuel Bourg nyní odchází po úspěšném působení v našem regionu na novou misi do zámoří a bude působit jako generální ředitel Credit Moderne Antilles Guyane. Přejeme mu hodně úspěchů!

Náš nový generální ředitele, Bruno Leroux, se již v průběhu léta se seznamoval s novými kolegy i se zdejším trhem a obchodním modelem české Hello bank!, který je nejen v rámci skupiny BNP Paribas zcela jedinečný. Kromě řízení naší banky bude Bruno Leroux navíc zodpovědný za rozvoj Positive Impact Strategy skupiny BNP Paribas PF v celém regionu střední Evropy. Do České republiky přichází po skončení 3 letého mandátu generálního ředitele rumunské pobočky BNP Paribas Personal Finance. Ve své nové misi naváže na 13 leté zkušenosti ve skupině BNP Paribas v Evropě, Brazílii a Asii.

Věříme, že se mu u nás bude líbit a společně posuneme naši banku zase o kus dál.