Ujíždíme na Rekolech a ještě u toho pomáháme

První jarní den - 21. března zahájila Rekola novou sezónu v Praze, Brně, Olomouci a v Českých Budějovicích. A Hello bank! je i letos u toho a pokračuje v podpoře růžových kol v ještě více městech. Kromě 10 jízd zdarma do 15 minut ve všech „Rekola“ městech, přináší držitelům svých platebních karet měsíční předplatné za polovinu ceny.

I když provoz Rekol v Ostravě byl letos nejistý, tak nakonec přišla radostná zpráva a od 29. 3. se jezdí na Rekolech i tam. Od začátku dubna se přidal takéi Liberec a Frýdek-Místek a od 24.4. Kladno. Všude samozřejmě platí Hello bank! výhody.

Rekolům fandí také naši klienti a zaměstnanci, pro které jsme přichystali „růžový den“. Během něj i výtahy v naší centrále na pražském Andělu zrůžověly. Na pobočkách se jezdilo virtuální realitou na Rekole umístěném v trenažeru. Nejrychlejší 3 klienti získali hodnotné ceny.

Klíčový byl i charitativní rozměr akce. Každý ujetý kilometr na trenažeru totiž znamenal finanční příspěvek na projekt Wannado pomáhá, jehož je Hello bank! spoluzakladatelem. Snahou nadace je pomoci handicapovaným či jinak znevýhodněným lidem se zápalem pro sport, aby mohli tento koníček naplňovat. I díky snaze našich klientů a zaměstnanců, kteří během „růžového dne“ sedli na Rekolo na pobočkách, letos „Wannado pomáhá“ podpoříme sumou 400 000 Kč. Děkujeme!