Nový sazebník Hello bank! platný od 13. 11. 2019

8. 11. 2019

Měsíc říjen i listopad je v Hello bank! opravdu nabitý, a tak je možné, že jste informaci o našem novém sazebníku přehlédli. I proto vám zde přiblížíme ty nejdůležitější změny.

Držitele našich debetních karet určitě potěší, že s novým sazebníkem mají první 3 výběry v měsíci z jakéhokoliv bankomatu zdarma, a to nejen v ČR, ale nově i v zahraničí. Z bankomatů Hello bank! můžete samozřejmě nadále vybírat zdarma, jak často potřebujete.

Další změna se týká odchozích SEPA plateb, které možná využíváte pro platby do zahraničí. Dobrou zprávou je, že od 13. 11. budou nově i ty odchozí zdarma.

V případě, že jste ke zjištění zůstatku na vašem (ať už debetním či úvěrovém) účtu využívali bankomaty cizích bank, doporučujeme si nově tuto informaci raději zjistit v internetovém bankovnictví nebo v mobilní aplikaci Hello bank! Je to zdarma a vyhnete se tak, poplatku 30 Kč, který byste jinak za tuto službu u bankomatů ostatních bank platili.

V Hello bank! dlouhodobě myslíme na životní prostředí a snažíme se k tomu motivovat i naše klienty. Rozhodli jsme se tedy zvýšit poplatek za zasílání výpisu z úvěrového účtu poštou ze 30 na 50 Kč. Všem klientům, kteří tuto službu ještě využívají tedy doporučujeme, aby dali přednost elektronickému výpisu. Je zdarma a tuto změnu lze jednoduše provést v našem internetovém bankovnictví.

To jsou ty nejzásadnější změny v sazebnících Hello bank! Až budete mít chvilku, bude fajn, když si podle toho co máte za produkt, přečtete sazebník pro účty nebo pro úvěry, aby vám nic neuteklo a byli jste v obraze.