Podzimní novinky v Hello bank!

Největší novinku ze světa Hello bank! v podobě zvýšení úrokové míry u Hello spoření na 1,5 % ročně už jistě znáte. Polovina listopadu s sebou ale přinesla i svěží vítr do našich obchodních a produktových podmínek. V nich jsme pro vás v souladu s novou legislativou především zjednodušili názvosloví, aby bylo srozumitelnější a jednotné napříč celým bankovním trhem. Tím to ale nekončí.

Rozhodli jsme se zpříjemnit vám cestování snížením poplatku za výběr hotovosti z bankomatu naší debetní Hello kartou a také jsme zjednodušili Sazebník pro úvěry. Co se tedy mění?

  • Snížili jsme poplatek za výběry hotovosti v zahraničí naší debetní Hello kartou - nově zaplatíte místo stávajících 125 Kč pouze 30 Kč.
  • Sjednotili jsme poplatek za rezervaci úvěrových zdrojů na naší Hello kreditce, který byl doposud v rozpětí 49 – 89 Kč, na jednotnou částku ve výši 50 Kč měsíčně.
  • Rozhodli jsme se šetřit přírodu i na Hello kreditce, a proto u nás mají zelenou hlavně elektronické výpisy, které jsou zdarma. Výpisy k účtům zasílané poštou nyní budou zpoplatněny částkou 30 Kč.
  • Zjednodušili jsme výpočet poplatku za výběr hotovosti z bankomatu z Hello kreditky. Ten tvoří nově fixní částka 80 Kč pro výběry hotovosti v ČR i v zahraničí. Klienti s nastavenou odměnou „výběry z bankomatu nad 1000 Kč“ mají tyto výběry hotovosti nadále za 0 Kč.
  • Zavedli jsme i možnost předčasného splacení úvěru zcela zdarma. Stačí zjistit aktuální dlužnou částku v internetovém bankovnictví a následně ji zaplatit. Když částku přeplatíte, bezplatně vám ji vrátíme - vyjma vratky přes poštovní poukázku, kde zůstává poplatek 100 Kč.
Přehled všech změn najdete zde: