Nová verze bankovních systémů = novinky v našich službách

V noci z 23. na 24. 7. proběhla aktualizace našich bankovních systémů a spolu s tím došlo i k vylepšení některých funkcionalit a služeb. Stejně tak se implementovala řešení v rámci technické přípravy na mandatorní změny, který brzy čekají celý bankovní trh.

A na co se můžete jako uživatelé těšit vy?

Pokud plánujte nákup zboží na splátky on-line u některého z našich obchodních partnerů, bude nyní žádost o úvěr ještě jednodušší. Nově totiž vyplníte hned o 9 polí ve webovém formuláři méně.

I na základě vaší průběžné zpětné vazby a podnětů, které od vás dostáváme, jsme v internetovém bankovnictví udělali tyto změny (k lepšímu):

  • Zobrazení přesného data příští měsíční splátky u Hello půjčky, nákupů i kreditky, které nově uvidíte přímo v detailu produktu.
  • Možnost sledování budoucích plateb 30 dní předem díky upravenému filtru, a to na několika místech: Nezapracované transakce, Hlavní stránka (přehled, záložka naplánované platby a také ukazatel součtu všech naplánovaných plateb napříč všemi Hello účty), Běžný účet – naplánované platby vč. zobrazení na ukazateli poměru naplánovaných plateb vůči zůstatku.
  • Zobrazení odměn za používání Hello kreditky, které nově uvidíte v transakční historii. Zde tak budete moci sledovat platební transakce, které jste doposud viděli jen v měsíčním výpisu např. cashback 1 % ze všech nákupů, poplatek za výběr či dotaz na zůstatek v ATM a další.

 

Věříme, že všechna tato řešení přispějí k tomu, aby se vám s námi „bankovalo“ ještě lépe.