Přichází období, kdy se řada z nás pouští do zvelebování svého bydlení, zahrady nebo chaty tak, aby byla plně funkční na letní sezónu. Jaro je také vhodným časem pro rekonstrukci bytu anebo pořízení nového auta. I v tomhle jsme na vás mysleli, a proto si pro vás Hello půjčka připravila ještě lepší podmínky – úrok 4,7 % ročně a předčasné splacení zdarma.

S Hello půjčkou se nyní můžete pustit do svých plánů a ještě ušetříte. V jarní nabídce naše půjčka startuje na úroku 4,7 % ročně s délkou splácení od 24 do 48 měsíců. Půjčit si můžete od 20 000 Kč až do milionu korun. Její sjednání a vedení je samozřejmě zdarma a nic navíc nezaplatíte ani v případě, když se půjčku rozhodnete splatit v kratší době, než jste původně zamýšleli.

Půjčku si můžete nezávazně spočítat v naší kalkulačce a proces žádosti lze uskutečnit od začátku do konce online. Pokud však máte raději osobní kontakt, můžete zajít i do jedné z našich poboček, nebo si nechat poradit telefonicky od našich osobních bankéřů.

Zodpovědné financování je pro nás prioritou, a proto každý žadatel o půjčku projde tzv. credit scoringem. Je to proces, ve kterém ověříme vaši schopnost půjčku v budoucnu splácet. Podle výsledku nastavíme konečné parametry vaší půjčky tak, abychom zbytečně nezatížili váš rozpočet a ochránili vás před předlužením. V případě, že máte více úvěrů, máte možnost je spojit do jednoho a tím rozpočtu ještě více odlehčit.