Aktuality z banky
Hello půjčka je v TOP5 nejbezpečnějších půjček na českém trhu

S plným počtem hvězdiček v hodnocení a celkově pátá - tak si stojí Hello půjčka v letošním Indexu odpovědného úvěrování, který každoročně zveřejňuje organizace Člověk v tísni. V tomto srovnání spotřebitelských úvěrů jsou analyzovány parametry půjček všech bank i nebankovních společností na trhu. Studie se nezaměřuje jen na výši úroku a celkovou nákladnost úvěru, ale zkoumá například i férovost jednotlivých poskytovatelů a srozumitelnost jejich podmínek. Při rozhodování o správné, a hlavně bezpečné volbě půjčky to tak pro spotřebitele může být velmi užitečný pomocník.

Máme radost, že naše půjčka svým letošním umístěním na 5. příčce potvrdila dlouhodobě dobré hodnocení v Indexu odpovědného úvěrování. Jinými slovy je pátou nejbezpečnější na trhu, a to díky nízké ceně, mírným poplatkům při nesplácení úvěru, transparentní online kalkulačce a pečlivému posouzení individuální finanční situace každého klienta tak, aby jeho rodinný rozpočet úvěr bezproblémově zvládl. Přední místo v žebříčku patří naší půjčce také z hlediska výše přeplatku, který je za roční padesátitisícovou půjčku čtvrtý nejnižší na trhu.

Kompletní srovnání spotřebitelských úvěrů a více informací o Indexu odpovědného úvěrování najdete na stránkách organizace Člověk v tísni.