4. 3. 2020

Aktuality z banky
On-line nákupy na splátky bez navýšení u našich partnerů

Je nám jasné, že vzhledem k současné situaci máte teď určitě jiné starosti než hledat kdejaké výhodné nákupy a nejlepší ceny zboží. A protože každý pomáhá, jak umí, připravili jsme s našimi obchodními partnery akce, které vám s nákupy pomohou a nezatíží váš rodinný rozpočet.

V následujícím přehledu najdete prodejce, u kterých můžete nakoupit on-line a využít při tom splátek s nulovým navýšením. Dohromady nic nepřeplatíte ani nepotřebujete žádnou hotovost. A někde můžete využít i možnosti začít splácet až po třech měsících od nákupu zboží.

ALZA

Až do 31. 3. je na www.alza.cz možné zakoupit na splátky bez navýšení na 20 měsíců telefon Samsung Galaxy S20.

AKUMO

Pokud máte v plánu nákup elektrokola, tak na www.akumo.cz můžete pro jeho nákup využít splátky bez navýšení až do 31.5.

DATART

Potřebujete nový spotřebič? Na www.datart.cz si ho od 25. 3. do 31. 3. můžete pořídit na splátky bez navýšení, a to obratem. Nepřeplatíte tak ani korunu navíc a první splátku si můžete odložit až o 3 měsíce.

EXPERT ELEKTRO

Do 31. 3. lze na www.expert.cz nakoupit cokoliv na splátky bez navýšení. Cenu nákupu si rozložíte do 10 či 20 měsíců a nepřeplatíte nic navíc.

eFITNESS

Nákupy na www.efitness.cz lze pořídit na splátky bez navýšení od 24. 3. až do 24. 4.

EURONICS

Od 25. 3. do 31. 3. si na www.euronics.cz můžete nákup pořídit na splátky bez navýšení na 10 měsíců. Nepřeplatíte tak ani korunu navíc a první splátku si v případě potřeby můžete posunout až o 3 měsíce.

FOTOŠKODA

Pokud rádi fotíte a plánujete si pořídit nové vybavení, tak teď je ten správný čas. Akce splátky bez navýšení na veškeré nové zboží platí na www.fotoskoda.cz do 29. 3.

INSPORTLINE

Až do konce letošního roku jsou splátky bez navýšení na www.insportline.cz, stačí si jen vybrat to správné náčiní. Právě teď je ten nejlepší čas začít sportovat.

KASA.CZ

Při nákupu na splátky na www.kasa.cz si první splátku můžete posunout až o 3 měsíce od nákupu. Navíc splátky jsou bez navýšení, takže nepřeplatíte ani korunu navíc a cenu nákupu si rozložíte do 10 měsíců. Akce platí od 25. 3. do 31. 3.

KYTARY.CZ

Na www.kytary.cz mají až do 21.6. akci splátky bez navýšení na nákup nad 20.000 Kč. Pokud plánujete začít hrát, nemusíte s nákupem čekat, ani se vydat z hotovosti. Cenu zboží si tak rozložíte a nepřeplatíte ani korunu navíc.

MARIMEX

Do 5. 4. lze využít akci nákupy na splátky bez navýšení i na www.marimex.cz. Cenu zboží si rozložíte do 10 splátek a nepřeplatíte ani korunu navíc a k nákupu nepotřebujete žádnou hotovost. Sezóna začíná a na nákup je tedy nejvhodnější doba.

MOBIL POHOTOVOST

Mobil pohotovost má až do do 21.6. splátky bez navýšení na vybrané zboží. Na www.mp.cz. najdete více informací a rovnou i nakoupíte.

MOJE KOLO

Do 15. 4. na www.mojekolo.cz nakoupíte na splátky bez navýšení a s možností odkladu splátky až o 3 měsíce. Připravte se na sezónu!

MUSIC CITY

Až do 30.4. lze na splátky bez navýšení pořídit hudební nástroj nebo zvukovou techniku na www.music-city.cz.

NEJLEVNĚJŠÍ PNEU

Od 23. 3. až do 12. 4. je možné nakoupit pneumatiky na splátky bez navýšení na www.nejlevnejsipneu.cz.

PROFI-DJ

Až do konce dubna je možné nakoupit audio techniku a DJ vybavení na splátky bez navýšení na www.profi-dj.cz.

Pozn. Detailní informace k akcím najdete vždy na webových stránkách jednotlivých prodejců.