Aktuality z banky
Dejte hlas projektu, který podle vás nejlépe bojuje se změnou klimatu

Asociace společenské odpovědnosti, jejímž hrdým členem je i Hello bank!, každoročně oceňuje projekty, které přispívají k naplňování Cílů udržitelného rozvoje.

O CO JDE?
Naše planeta se potýká s obrovskými ekonomickými, sociálními a environmentálními problémy, a tak v r. 2015 přijaly všechny státy OSN 17 Cílů udržitelného rozvoje (Sustainable Development Goals – SDGs), které mají tyto problémy do roku 2030 vyřešit.

Do naplňování těchto cílů se zapojují nejen vlády a podniky všech velikostí, ale i neziskové organizace, školy a města.

HLASUJTE
V letošním roce byla ve spolupráci se Světovým fondem na ochranu přírody vyhlášena nová kategorie Změna klimatu, ve které o vítězi rozhodne široká veřejnost. Seznamte se s 5 finalisty a vyberte ten nejlepší projekt, který oslovil právě vás.

VYHRAJTE
Zapojením do hlasování můžete vyhrát jednu ze 13 zajímavých cen. Stačí, když do 10. září podpoříte svým hlasem jeden z 5 nominovaných projektů.

SDGs BEACH VOLLEYBALL CUP aneb hlasováním to nekončí
V pátek 4. září proběhl v Praze na Císařské louce první turnaj v plážovém volejbale na podporu globálních cílů od OSN. Děkujeme našemu týmu Hellomáků, kteří se ho zúčastnili a s nasazením bojovali za SDG č. 5 – Rovnost mužů a žen.


Dejte hlas projektu, který podle vás nejlépe bojuje se změnou klimatu