Ochrana osobních údajů
Manifest skupiny BNP PARIBAS

Vážení klienti,

velmi si ceníme toho, že jste se rozhodli využívat našich služeb – ať již v minulosti, nebo jste stále naším klientem, či to teprve zvažujete. 

Naše finanční skupina chce být vaším partnerem v různých situacích, které s sebou život přináší. Skrze širokou škálu finančních služeb a produktů (financování, investice, spoření, pojištění, nemovitosti) vám chceme nabídnout to nejlepší řešení a také komplexní finanční poradenství.

Činnost skupiny BNP PARIBAS se vždy opírala o pečlivou práci s daty, ať již mluvíme o expertize či analýze, tak především o ochranně osobních údajů našich klientů.

Naše dlouholetá zkušenost a odbornost, zejména v oblasti vyhodnocování a řízení rizik, z nás činí spolehlivého partnera pro zabezpečení a zachování důvěrnosti vašich údajů, které chráníme tak, jako náš vlastní majetek.

Abychom vám v dnešním digitálním světě mohli poskytovat co nejlepší služby a pomáhali vám dělat ta nejlepší rozhodnutí, musíme zpracovávat osobní údaje, které nám svěřujete.

Netajíme před vámi, jak s daty pracujeme:

  • Respektujeme vaše rozhodnutí, která se týkají osobních údajů. Například nám můžete vždy sdělit, že od nás již nechcete dostávat žádné marketingové nabídky.
  • Nabídky vám připravujeme na míru, díky využití těch správných údajů a samozřejmě vám je zasíláme v personalizované komunikaci.
  • Vaše osobní údaje nesdílíme mimo naši skupinu za obchodními účely.  Může se ovšem stát, že při využití nabídky našich produktů a služeb prostřednictvím prověřených obchodních partnerů, dojde k přenosu údajů – vždy ale s vaším vědomím a souhlasem.
  • S vašimi osobními údaji v žádném případě neobchodujeme.

Pokud máte jakékoliv otázky, jsme tu pro vás. Naším cílem je na vaše dotazy odpovídat pružně, srozumitelně a precizně, takže vždy budete mít vše pod kontrolou.

Vážíme si důvěry, kterou v nás vkládáte a děkujeme vám za ni.
Péče o vaše soukromí je pro nás prioritou!

BNP Paribas