Stačí přijít, o zbytek se postaráme
Je to jednodušší, než si myslíte. Ke změně banky Vám stačí občanka, výpis z účtu a jedna návštěva v Hello bank! O vše ostatní se postaráme my: za pár dní budete mít všechny svoje finance na novém Hello účtu.
Za převod nic neplatíte
 
 
O co všechno se postaráme
  • Založíme Vám nový Hello účet
  • Ze staré banky převedeme Vaše finance a zařídíme zrušení Vašeho původního účtu
  • Převedeme Vaše trvalé příkazy, inkasa nebo SIPO platby
  • Informujeme plátce a příjemce Vašich pravidelných plateb o změně účtu. Můžete to udělat i sami pomocí těchto vzorových dopisů
 
BĚŽNÝ ÚČET
Neplatíte na něm žádné poplatky, máte slušný úrok a k tomu moderní internetové bankovnictví. Co je to? Přece účet u Hello bank! S možností otevření plně on-line!
Když si chcete vše podrobně prostudovat
Zajímají Vás detaily o tom, jak bude celý převod probíhat, jaké jsou zákonné lhůty či povinnosti Vaší staré i nové banky? Všechny tyto informace najdete v níže uvedených dokumentech. V případě jakýchkoli stížností nás kontaktujte, obrátit se můžete také na finančního arbitra (www.finarbitr.cz, se sídlem Legerova 1581/69, 110 00 Praha 1), který řeší mimosoudní spotřebitelské spory v oblasti platebních služeb.
 
Spořicí účet k tomu
Vydělávejte na dvou místech najednou: pořiďte si k našemu běžnému účtu ještě spořicí účet. Se stejně vysokým úrokem 0,3 % ročně tu můžete schovávat zásoby na horší časy. Bez poplatků a s možností kdykoli peníze vybrat. Protože „horší časy“ se většinou nehlásí několik měsíců dopředu.
 
Kreditka
Úvěrový účet u Hello bank!
 
Půjčka
Půjčka u Hello bank!
 
Nákup na splátky
Nakupujte s Hello bank!