Poradna > Servis > Bankovnictví > Platby > Transakční historie
Transakční historie, nezpracované transakce a výpisy
Existuje více způsobů, jak najít konkrétní transakci. Níže je všechny popisujeme.
 
Přímo na hlavním přehledu
Ve Vašem internetovém bankovnictví na hlavním přehledu najdete posledních 6 transakcí. Každou z nich můžet rozbalit a zkontrolovat její detaily. V případě potřeby můžete platbu vyexportovat do PDF anebo opakovat. 
 
V Přehledech nebo u konkrétního produktu
V horní liště zvolte PŘEHLEDY a poté vyberte Transakční historii.
Kliknutím na tlačítko HISTORIE u konkrétního účtu se dostanete do transakční historie daného účtu. Tato volba se dá v dalším kroku vyfiltrovat.
 
Transakce lze filtrovat
Zvolte tlačítko FILTROVAT pokud chcete zobrazit jen určité transakce. 
 
Vyberte, jak chcete transakce vyfiltrovat
Transakční historie obsahuje již provedené a zaúčtované transakce. Máte k dispozici možnosti jako zopakovat platbu nebo z platby vytvořit trvalý příkaz či vytvořit šablonu pro příští pohodlné zadání převodu. Můžete si také exportovat do formátu PDF potvrzení o provedené platbě a to si uložit či vytisknout.

 

 
Nezpracované transakce
V menu zvolte Nezpracované transakce, pokud hledáte naplánované nebo neuskutečněné platby. Jedná se o trvalé příkazy, platby s budoucím datem nebo platbu kartou čeká na potvrzení obchodníkem či byla zamítnutá z důvodu nedostatku prostředků. Detaily najdete u každé jednotlivé platby.
 
Výpisy
Výpisy Vám zobrazují historii Vašich účtů a prod uktů srovnanou pěkně podle jednotlivých produktů a měsíců. V historii můžete rovněž filtrovat a nechat internetové bankovnictví, aby Vám ukázalo jen ten výpis, který si chcete prohlédnout.
Nenašli jste svou odpověď?
Nebo byste to raději vyřídili osobně? Kontaktujte nás!