Poradna > Servis > Bankovnictví > Problém s přihlášením
Jak se poprvé přihlásit do internetového bankovnictví
 
Zkontrolujte zabezpečenost stránky
Na našich webových stránkách zvolte tlačítko PŘIHLÁSIT SE, které najdete v pravém horním rohu a ujistěte se, že jste na naší zabezpečené stránce, zabezpečené https protokolem.
Přihlašovací stránka je zde:
 
Zadejte přihlašovací jméno a heslo z SMS
Zadejte Vaše Přihlašovací jméno, které jsme Vám zaslali na e-mailovou adresu a jednorázové přihlašovací heslo, které Vám přišlo SMS zprávou a stiskněte tlačítko POKRAČOVAT.
 
Potvrďte SMS kódem
Po kliknutí na tlačítko POKRAČOVAT se vám zobrazí druhý krok přihlášení – požadavek na zadání kódu z SMS, kterou jsme zaslali na Váš mobilní telefon.

TIP: Zadávejte pečlivě jak heslo, tak přihlašovací jméno, z bezpečnostních důvodů Vám web neřekne co je špatně.
 
Na zadání kódu máte 2 minuty
Platnost SMS zprávy je 2 minuty, čili  s jeho zadáním příliš neotálejte. Zobrazí se Vám i odpočet a po vypršení platnosti zprávy si můžete kliknutím na ikonu „obnovit“ nechat zaslat novou zprávu.

Opětovné zaslání je možné jen 2x – potom už se musí celé přihlášení zadat znovu od začátku. Pokud zadáte přihlašovací heslo nebo kód z SMS zprávy špatně, zobrazí se informace, že některý ze zadaných údajů není správně a musíte celé přihlášení zadat znovu od začátku.

Vše o blokacích bankovnictví
 
Nastavte si své nové heslo
Hned po přihlášení si můžete změnit Přihlašovací jméno na své vlastní. Pokud si prozatím ponecháte námi vygenerované, budete mít možnost změnu provést i kdykoliv později.
Změna hesla je však nutná. Pro Vaše nové heslo prosím použijte alespoň 10 znaků bez diakritiky, mezer a speciálních symbolů. Můžete použít svou e-mailovou adresu. Přihlašovací jméno se nesmí shodovat s Vaším heslem. Zvolené heslo vepište do prvního řádku a pro kontrolu zopakujte do druhého řádku. Následně stiskněte tlačítko ULOŽIT HESLO A POKRAČOVAT, které Vás přihlásí přímo do Vašeho internetového bankovnictví.
Nenašli jste svou odpověď?
Nebo byste to raději vyřídili osobně? Kontaktujte nás!