Cetelem půjčka
je teď Hello půjčka

Kdyby bylo všechno tak jednoduché jako naše online Hello půjčka (dříve Cetelem půjčka), život by byl hračka. A protože víme že není, jsme tu pro vás s naší půjčkou. Na cokoli.
Hledáte Cetelem půjčku?
Cetelem se změnil na Hello bank!, ale naše půjčky zůstaly stále stejně výhodné. Navíc si nyní můžete vyzkoušet i naše nové produkty: běžný a spořicí účet. Radost vám snad udělá i modernější a přehlednější internetové bankovnictví.
Půjčit si u nás není žádná věda - půjčíme vám tolik, kolik potřebujete.
Úvěry od 20 000 Kč až do 1 milionu nabízíme s úrokem od 5,39 % ročně.
A všechno ostatní máte gratis - bez poplatků!
Spočítejte si to!
 
Zanechte nám číslo a my se co nejdříve ozveme! Od pondělí do neděle, mezi 8. a 20. hodinou.
 
+420
 
Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Informací o zpracování osobních údajů a o ochraně bankovního tajemství.
 
online sjednání
Celou půjčku u nás můžete sjednat online. Od nastavení parametrů po podpis smlouvy.
 
Garance úroku
Nabídku na míru i s garantovaným konečným úrokem dostanete už za 9 minut.
 
Bez zbytečných poplatků
Nečekají na vás žádné nečekané poplatky za sjednání, vedení nebo online doplacení půjčky.
„Díky Cetelem půjčce, kterou jste mi schválili, jsem si mohl pořídit rybářskou chatku. Byl to můj sen a splnil jsem si ho díky Vám.“ Karel P.
Proč si vzít Hello (CETELEM) půjčku od nás?
Hello půjčku jsme pro vás zjednodušili tak, aby celé sjednání mohlo proběhnout online. Možné je to samozřejmě i na pobočce a po telefonu, takže záleží jen na vás. Navíc je Hello půjčka na cokoli a za sjednání nebo vedení nic neplatíte. 
 
 
 
SLOUČENÍ PŮJČEK
Máte už nějakou půjčku? Pak by se vám mohla hodit spíš konsolidace půjček. Jednoduše sloučíme vaše staré půjčky do jedné, levnější, a ještě vám k tomu přidáme peníze navíc.

Reprezentativní příklad:
Úvěr ve výši 240 000 Kč: trvání úvěru 77 měsíců, měsíční splátka 3 936 Kč, roční pevná úroková sazba 7,50 %, RPSN 7,76, celková částka splatná klientem 303 072 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč. Parametry jsou informativní a mohou se měnit dle aktuálního posouzení klienta bankou. Neposkytujeme „radu“ ve smyslu § 85 zákona o spotřebitelském úvěru ani úvěry v cizí měně. Spotřebitel je povinen sdělit bance nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti, jinak úvěr banka neposkytne. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.
Doba splácení Hello půjčky se pohybuje od 6 do 120 měsíců. Maximální RPSN je 16,35 %.