Hello konsolidace

Řekněte Hello nižším splátkám
+ v lednu BONUS navíc

Všechny nevýhodné úvěry vám sloučíme do jedné půjčky s úrokem od 6,99 % ročně. Aby vás měsíční splátky netížily, snížíme vám je třeba i o polovinu. Jen v lednu navíc získáte bonus 1000 Kč na nákupy
v Alza.cz.
Dejte
Goodbye
těžkostem
 
 

Hello EKO půjčka

Pro vaše úspornější bydlení je tu Hello EKO půjčka s garantovaným úrokem 6,5 % ročně. Pořiďte si třeba nová okna a ušetřete na vytápění.

Konsolidaci u nás vyřídíte raz dva. Stačí se zamyslet, kolik peněz vám zbývá doplatit, kolik by se vám hodilo navíc a na jak dlouho si chcete splácení rozložit. Uvidíte, že i vám dokážeme splátku výrazně snížit.
Jen v lednu BONUS NAVÍC: Získejte 1000 Kč na nákupy v Alza.cz!
Stačí požádat o konsolidaci v lednu a vše dotáhnout nejpozději do konce února. Pošleme vám poukaz na 1000 Kč, se kterým si na Alza.cz vyberete, co se vám líbí. Podívejte se na jednoduchá pravidla.
 
Spočítejte si to!
 

MÉNĚ STAROSTÍ

Jedna splátka, jedna smlouva , jeden podpis. A nula starostí!
 

nižší splátky

Budete splácet méně a třeba i kratší dobu. To vše s úroky od 6,99 %.
 

ON-LINE sjednání

I konsolidaci si u nás sjednáte plně online. Je to prostě pohodlnější!
Splácejte v klidu i v neklidné době
Sjednejte si k půjčce i pojištění schopnosti splácet a užívejte si bezpečnou půjčku s nejlepším pojištěním na trhu.
  V případě sjednání půjčky online si pojištění vyberete až na konci žádosti.

Jak konsolidace u nás probíhá?

Stejně jednoduše jako půjčka. Stačí dva doklady, výpis z účtu a potvrzení o výši příjmu a sloučíme vám jakékoli půjčky včetně kontokorentů a kreditních karet. Ke sloučeným půjčkám vám navíc dokážeme půjčit i další peníze, které přistanou rovnou na vašem účtu. A jak probíhá sjednání? Ultrarychle! Nechte nám na sebe kontakt, my se ozveme, všechno s vámi probereme a pokud vše dopadne dobře, na internetu nebo na pobočce podepíšete smlouvu a je hotovo.

 
 
 
 
s konsolidací u nás
je to brnkačka
Konsolidace u nás není jen o sloučení půjček, protože moc dobře víme, že když už chcete sloučení řešit, možná vás trápí ještě něco dalšího. A proto si můžete v rámci konsolidace půjčit i nějaké peníze navíc. A je jen na vás kolik.

A i když si od nás vezmete půjčku, můžete u nás zároveň i výhodně spořit! Třeba proto, aby vás příště nečekané výdaje nepřekvapily. Se skvělým úrokem 4,5 % ročně až do 300 000 Kč, bez poplatků a s možností kdykoli peníze použít. Protože „horší časy“ se většinou nehlásí několik měsíců dopředu.

 

Reprezentativní příklad:
Úvěr ve výši 100 000 Kč: trvání úvěru 84 měsíců, měsíční splátka 1 504 Kč, roční pevná úroková sazba 6,90 %, RPSN 7,11 % (výpočet dle konvence 30/360 dnů), celková částka splatná klientem 126 336 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč. Úvěr je čerpán a splácen vždy k 17. dni každého měsíce. Parametry jsou informativní a mohou se měnit dle aktuálního posouzení klienta Bankou. Neposkytujeme „radu“ ve smyslu § 85 zákona o spotřebitelském úvěru ani úvěry v cizí měně. Spotřebitel je povinen sdělit bance nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti, jinak úvěr Banka neposkytne. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.