Hello konsolidace

Řekněte Hello
splátkám nižším až o polovinu

Zamávejte naposledy svým nevýhodným úvěrům. Sloučíme vám je do jedné půjčky s úrokem od 6,99 % ročně tak, aby vás měsíční splátky tolik netížily. Snížíme vám je třeba i o polovinu.
Zatočte
s vysokými splátkami
 
 

Hello EKO půjčka

Pro vaše úspornější bydlení je tu Hello EKO půjčka s garantovaným úrokem 6,5 % ročně. Pořiďte si třeba nová okna a ušetřete na vytápění.

Konsolidaci u nás vyřídíte raz dva. Stačí se zamyslet, kolik peněz vám zbývá doplatit, kolik by se vám hodilo navíc a na jak dlouho si chcete splácení rozložit. Uvidíte, že i vám dokážeme splátku výrazně snížit.
 
Spočítejte si to!
 

MÉNĚ STAROSTÍ

Jedna splátka, jedna smlouva , jeden podpis. A nula starostí!
 

nižší splátky

Budete splácet méně a třeba i kratší dobu. To vše s úroky od 6,99 %.
 

ON-LINE sjednání

I konsolidaci si u nás sjednáte plně online. Je to prostě pohodlnější!
Splácejte v klidu i v neklidné době
Sjednejte si k půjčce i pojištění schopnosti splácet a užívejte si bezpečnou půjčku s nejlepším pojištěním na trhu.
  V případě sjednání půjčky online si pojištění vyberete až na konci žádosti.

Jak konsolidace u nás probíhá?

Stejně jednoduše jako půjčka. Stačí dva doklady, výpis z účtu a potvrzení o výši příjmu a sloučíme vám jakékoli půjčky včetně kontokorentů a kreditních karet. Ke sloučeným půjčkám vám navíc dokážeme půjčit i další peníze, které přistanou rovnou na vašem účtu. A jak probíhá sjednání? Ultrarychle! Nechte nám na sebe kontakt, my se ozveme, všechno s vámi probereme a pokud vše dopadne dobře, na internetu nebo na pobočce podepíšete smlouvu a je hotovo.

 
 
 
 
s konsolidací u nás
je to brnkačka
Konsolidace u nás není jen o sloučení půjček, protože moc dobře víme, že když už chcete sloučení řešit, možná vás trápí ještě něco dalšího. A proto si můžete v rámci konsolidace půjčit i nějaké peníze navíc. A je jen na vás kolik.

A i když si od nás vezmete půjčku, můžete u nás zároveň i výhodně spořit! Třeba proto, aby vás příště nečekané výdaje nepřekvapily. Se skvělým úrokem 4,5 % ročně až do 300 000 Kč, bez poplatků a s možností kdykoli peníze použít. Protože „horší časy“ se většinou nehlásí několik měsíců dopředu.

 

Reprezentativní příklad:
Úvěr ve výši 100 000 Kč: trvání úvěru 84 měsíců, měsíční splátka 1 504 Kč, roční pevná úroková sazba 6,90 %, RPSN 7,11 % (výpočet dle konvence 30/360 dnů), celková částka splatná klientem 126 336 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč. Úvěr je čerpán a splácen vždy k 17. dni každého měsíce. Parametry jsou informativní a mohou se měnit dle aktuálního posouzení klienta Bankou. Neposkytujeme „radu“ ve smyslu § 85 zákona o spotřebitelském úvěru ani úvěry v cizí měně. Spotřebitel je povinen sdělit bance nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti, jinak úvěr Banka neposkytne. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.