Hello půjčka na auto

Řekněte Hello novému autu

S Hello půjčkou si můžete být jistí, že vše v klidu splatíte. Nastavíte si ji přesně podle vašich představ. A pro všechny případy je tu pojištění ověřené experty.
Dejte
Goodbye
nespolehlivosti
 
 

Hello EKO půjčka

Pro vaše úspornější bydlení je tu Hello EKO půjčka s garantovaným úrokem 6,5 % ročně. Pořiďte si třeba nová okna a ušetřete na vytápění.

Chcete se při nákupu auta soustředit na koně, válce a spotřebu? Domluvte si půjčku s úrokem od 6,99 % předem v bance. Vyhnete se stresu při sjednávání úvěru u prodejce a budete mít jistotu, kolik zaplatíte. Splňte si své sny a pořiďte si lepší auto!
 

Zažádejte si o půjčku online

Zažádejte si o půjčku online

 

AUTO JE HNED VAŠE

Vlastníkem auta se stáváte hned po nákupu, vozidlem neručíte a tak ho můžete třeba kdykoliv prodat.
 

ÚVĚR VYŘIZUJETE V KLIDU

Nedojednáváte podmínky úvěru s prodejcem aut, ale bezpečně v bance. Vyhnete se pak dvojímu stresu - výběru auta a vhodného financování.
 

MÁME VÝHODNÝ ÚROK

A možná i jeden z nejvýhodnějších úroků na auto-trhu. A na tom záleží. Auto není levná investice, tak proč zbytečně přeplácet? 
Splácejte v klidu i v neklidné době
Sjednejte si k půjčce i pojištění schopnosti splácet a užívejte si bezpečnou půjčku s nejlepším pojištěním na trhu.
  V případě sjednání půjčky online si pojištění vyberete až na konci žádosti.

JAK SI SJEDNAT hello půjčku NA AUTO? ONLINE!

  • Ať už pořizujete nové nebo ojeté auto, stačí si nastavit výši půjčky a dobu splácení.
  • Žádost můžete vyřídit online, přímo v Hello bank! nebo ve vybraných autosalonech.
  • Potřebovat budete asi 15 minut času a zařídíte vše z pohodlí domova. Včetně podpisu smlouvy!
A i když si od nás vezmete půjčku na auto, můžete u nás zároveň i výhodně spořit! Třeba proto, aby vás příště nečekané výdaje s autem nepřekvapily. Se skvělým úrokem 4,5 % ročně až do 300 000 Kč, bez poplatků a s možností kdykoli peníze použít. Protože „horší časy“ se většinou nehlásí několik měsíců dopředu.
 

Reprezentativní příklad:
Úvěr ve výši 240 000 Kč: trvání úvěru 77 měsíců, měsíční splátka 3 936 Kč, roční pevná úroková sazba 7,50 %, RPSN 7,76, celková částka splatná klientem 303 072 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč. Parametry jsou informativní a mohou se měnit dle aktuálního posouzení klienta bankou. Neposkytujeme „radu“ ve smyslu § 85 zákona o spotřebitelském úvěru ani úvěry v cizí měně. Spotřebitel je povinen sdělit bance nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti, jinak úvěr banka neposkytne. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.
Doba splácení Hello půjčky se pohybuje od 6 do 120 měsíců. Maximální RPSN je 16,35 %.