Kdyby bylo všechno tak jednoduché jako naše online půjčka, život by byl hračka.
A protože víme že není, jsme tu pro vás s naší půjčkou. Na cokoli.
Hledáte Cetelem půjčku?
Cetelem se změnil na Hello bank!, ale naše půjčky zůstaly stále stejně výhodné. Navíc si nyní můžete vyzkoušet i naše nové produkty: běžný a spořicí účet. Radost vám snad udělá i modernější a přehlednější internetové bankovnictví.
Půjčit si u nás je jednoduché - půjčíme vám na cokoliv, bez poplatků a třeba s  úrokem od 5,69 %. Půjčku můžete sjednat do 9 minut kompletně online a její konečnou cenu se dozvíte hned po dokončení.
Spočítejte si to!
 
online sjednání
Celou půjčku u nás můžete sjednat online. Od nastavení parametrů po podpis smlouvy.
 
Je to rychlost
Peníze na účtu můžete mít i do 24 hodin od podpisu. A našim klientům k tomu stačí jen občanka.
 
Garance úroku
Nabídku na míru i s garantovaným konečným úrokem dostanete už za  9 minut.
„Díky půjčce, kterou jste mi schválili, jsem si mohl pořídit rybářskou chatku. Byl to můj sen a splnil jsem si ho díky Vám.“ Karel P.
Proč si vzít půjčku od nás?
Hello půjčku jsme pro vás zjednodušili tak, aby celé sjednání mohlo proběhnout online. Možné je to samozřejmě i na pobočce a po telefonu, takže záleží jen na vás. Navíc je Hello půjčka na cokoli a za sjednání nebo vedení nic neplatíte. 
 
 
 
SLOUČENÍ PŮJČEK
Máte už nějakou půjčku? Pak by se vám mohla hodit spíš konsolidace půjček. Jednoduše sloučíme vaše staré půjčky do jedné, levnější, a ještě vám k tomu přidáme peníze navíc.
Reprezentativní příklad: Spotřebitelský úvěr ve výši 220 000 Kč: délka splácení (doba trvání úvěru) 80 měsíců, měsíční splátka úvěru 3 524 Kč, roční úroková sazba 7,70 %, RPSN 7,97, celková částka splatná klientem 281 920 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč. Uvedené parametry úvěru mají informativní charakter a mohou se měnit dle aktuálního posouzení klienta bankou. Neposkytujeme „radu“ ve smyslu § 85 zákona o spotřebitelském úvěru. Neposkytujeme ani úvěry v cizí měně. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru. Spotřebitel je povinen sdělit poskytovateli úvěru nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti. Pokud tuto povinnost spotřebitel nesplní a poskytovatel proto nebude schopen posoudit jeho úvěruschopnost, spotřebitelský úvěr neposkytne. Doba splácení Hello půjčky se pohybuje od 6 do 120 měsíců. Maximální RPSN je 11,45 %.