Po více jak 20 letech na českém trhu jsme se změnili a vyrostli.
Od spotřebitelských úvěrů jsme se posunuli k digitálnímu bankovnictví.
V Hello bank! vám nově nabízíme širší portfolio bankovních produktů.
Vyšli jsme tak vstříc přáním našich zákazníků, kteří chtěli mít možnost využívat vedle úvěrů a pojištění i běžné a spořicí účty, moderní platební metody a další výhody digitálního bankovnictví.
naše Cesta k Hello bank!
Nepřijdete o nic, na co jste zvyklí.
A dostanete mnohem víc.
Naši zákazníci se podíleli také na vývoji nových produktů a digitálních služeb. Společně jsme vytvořili moderní bankovní platformu, přívětivou webovou stránku a mobilní aplikaci. Modernizujeme také naše pobočky a zlepšujeme služby zákaznického servisu. Chceme udělat maximum pro vaši spokojenost a pohodlí.
Nebudeme vám to komplikovat, nebojte
Věříme, že všechny změny jsou pro naše stávající zákazníky co nejpříjemnější. Vypadáme jinak, mluvíme s vámi jinak, nabízíme toho víc, ale všechny smlouvy zůstávají tak, jak jsou. Nehýbeme s úrokovou sazbou ani dobou splatnosti. Váš variabilní symbol i přístupové a kontaktní údaje do internetového bankovnictví jsou stále stejné.
Nemění se ani právní forma společnosti na českém trhu. Hello bank! je, stejně jako Cetelem, obchodní značkou odštěpného závodu BNP Paribas Personal Finance SA. Už se osvědčila ve Francii, Itálii, Belgii, Rakousku a dalších evropských zemích.
Gabriela Pithartová
Brand & Customer Experience Director
„Hello bank! je naší odpovědí na měnící se finanční potřeby klientů i světa kolem nás. Stavíme na silném zázemí skupiny BNP Paribas, postavení značky Cetelem na českém trhu a bohatých zkušenostech, které jsme zde za dvacet let získali. Tento odkaz si neseme dál i v názvu naší nové značky, proto jsme Hello bank! by Cetelem. Přátelský přístup, snadná ovladatelnost, moderní technologie a dostupnost poskytovaných služeb kdekoliv a kdykoliv – to jsou hlavní hodnoty Hello bank!.“