Neplatíte na něm žádné poplatky za vedení, máte úrok 0,6 % ročně
a moderní internetové a mobilní bankovnictví k tomu.
Náš běžný účet je tu od toho, aby vám sloužil. Proto máte všechny jeho základní služby zadarmo. Navrch vám přidáme ještě úrok 0,6 % ročně, o kterém si kdejaká banka může nechat zdát.
 
Účet bez poplatků
Za žádné základní služby bankovního účtu  u nás neplatíte.
To dá rozum, ne? 
 
Úrok jak na spoření
0,6 % ročně! Vaše peníze tu budou vydělávat jen tak mimochodem.
 
první tři výběry zdarma
Svoje peníze si každý měsíc
třikrát vyberete z jakéhokoli bankomatu zdarma.
Proč se VYPLATÍ MÍT svůj hello účet?

Dostane vás už jen tím, že si ho otevřete kompletně online. Díky online bankovnictví a mobilní aplikaci máte neustále přehled o svých financích, ať jste kdekoli. A tím to nekončí. Na běžném účtu máte úrok 0,6 % ročně pro zůstatek do 100 000 Kč, který rozhodně běžný není. A když k tomu přidáte všechny základní operace zdarma? Pak už je opravdu těžké hledat někde jinde.

 
 
StÁlÝ PŘehled
Nad VaŠimi Výdaji
Na penězích záleží, proto vám naše internetové a mobilní bankovnictví umožňuje přehledně sledovat vše, co se s nimi děje. Jednoduše si pohlídáte své výdaje nebo nastavíte spoření na dovolenou snů.
Všechny bankovní produkty na jedné obrazovce.
Platby debetní kartou
kartu k účtu máte zdarma
Ti dva k sobě prostě patří! K Hello účtu od nás dostanete bezkontaktní Hello kartu, se kterou se můžete směle vydat do světa. Zaplatíte s ní kdekoliv, kde přijímají MasterCard, a díky 3D Secure zabezpečení se nemusíte bát platit na internetu. Hello karta má i svoji malou sestřičku – Hello nálepku. Ty můžete mít až tři a placení je pak ještě o kus jednodušší.
 
Spořicí účet k tomu
Vydělávejte na dvou místech najednou: pořiďte si k našemu běžnému účtu ještě spořicí účet. Se stejně vysokým úrokem 0,6 % ročně tu můžete schovávat zásoby na horší časy. Bez poplatků a s možností kdykoli peníze vybrat. Protože „horší časy“ se většinou nehlásí několik měsíců dopředu.
Ať už spoříte na horší časy nebo na ty lepší, chcete co nejvýhodnější spořicí účet.
Proto jsme při jeho tvorbě mysleli na vás, aby uměl právě to, co potřebujete.
Výhodnou sazbu 0,6 % ročně získáte rovnou bez zbytečných podmínek
a své úspory máte kdykoli k dispozici.
 
spoření bez podmínek
Nemusíte mít od nás ani běžný účet, klidně si u nás jen spořte na své sny. Úrok 0,6 % ročně pro částky do 300 000 Kč je bez dalších podmínek. 
 
kdykoli k dispozici
Peníze na účtu jsou vaše – můžete si je přesouvat kam chcete. Hned a bez čekání. Víme totiž, že občas je potřeba mít peníze hned a nečekat. 
 
Úspory pod kontrolou
Máte už konkrétní cíl na co spořit?
Ten si u nás můžete pojmenovat a postupně sledovat, jak rychle se k němu blížíte.
proč se vyplatí spořit u nás?
Protože Hello spoření některé věci NEMÁ. Nemá zbytečné podmínky – můžete si ho pořídit jen tak. Nemá žádné poplatky, to by tak ještě scházelo, platit za svoje úspory! Ale především – naše Hello Spoření nemá vaše peníze v šachu: až přijde ten správný okamžik, vybrat a využít je můžete hned. Ale především úrok 0,6 % ročně není k zahození!
 
BĚŽNÝ ÚČET
Neplatíte na něm žádné poplatky, máte úrok 0,6 % ročně a k tomu moderní internetové bankovnictví. Co je to? Přece účet u Hello bank! S možností otevření plně online!