Zamilujte se do naší májové nabídky!

V Hello bank! slavíme lásky čas a myslíme na vás ještě o trochu víc. A jak jinak než nabídkou, která si vás získá.

Po celý květen pro vás máme připravenou Hello půjčku s akčním úrokem od 3,89 %. Žádost o ní vyřídíte zcela online za 9 minut včetně finální ceny. Zastavit se pro ni můžete i na našich pobočkách či kontaktních místech nebo si o ni prostě zavolejte.
Jestli jste už nějakou dobu věrni naší Hello kreditce, pak určitě zkuste štěstí ve hře a soutěžte třeba o letní dovolenou v hodnotě 100tis. Kč, elektroniku a řadu dalších cen. Být klientem Hello bank! se prostě vyplatí.
Známou rovnici: Hello spoření + úrok 1,5 % = jedno z nejlepších zhodnocení úspor na trhu není potřeba znovu připomínat. I v květnu bude Hello spoření zdarma a bez podmínek.
A pokud potřebujete novou sekačku, lednici, kolo nebo třeba gauč, tak si se své nákupy schovejte na druhou polovinu měsíce. V období 13.-31.5. 2019 totiž nakoupíte zboží na splátky bez navýšení s 0% úrokem v síti našich obchodních partnerů.

A že půjdete kolem naší pobočky nebo kontaktního místa v Praze, Brně, Ostravě či Frýdku-Místku? Pak se zastavte! Čeká na vás Hello kolo štěstí!, ve kterém si každý, kdo si založí nový produkt nebo provede akci na svém stávajícím produktu vytočí svou výhru! Více informací o soutěži v pravidlech.